moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Cristine 16 l

20
Urodziny: 17.01.2007
W Kasisi od: 10.12.2018

Rodzice dziewczynki nie żyją, była wychowywana przez dziadka. Kiedy i on zmarł, ludzie, u których pracował, przywieźli Cristine do Kasisi. Ma siostrę, która zabiera ją na wakacje.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Zdecydowanie rozmowa z siostrą Mariolą była dla Critinie punktem zwrotnym. Wiele zrozumiała, wydoroślała. Jest teraz samodzielna, bardzo odpowiedzialnie podchodzi do wszystkich swoich spraw. 
STYCZEŃ 2023
Poszła do szóstej klasy. Bardzo dobrze się uczy. Miała trudny rok. Patrzyła na wszystkich z góry, ze względu na to, że sama wszystko umie najlepiej. Pomogła rozmowa z siostra Mariolą. Dziewczynka wszystko zrozumiała. Była na wakacjach u cioci.
LIPIEC 2022
Cristine chodzi do piątej klasy. Bardzo wyrosła, jest obecnie jedną z najwyższych dziewcząt w Kasisi, mieszka w House of Mercy. Jej ulubionym przedmiotem w szkole jest angielski. W przyszłości chciałaby zostać dziennikarką i pracować w telewizji. Jest nieśmiała.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Prezent Świąteczny
+30 serc

Prezent Świąteczny

30,00 zł
Czekoladowy Mikołaj
+10 serc

Czekoladowy Mikołaj

10,00 zł
TALERZ ŚWIĄTECZNY
+40 serc

TALERZ ŚWIĄTECZNY

40,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Ewa Szczepaniak

Agata

Magda i Grzegorz

Bogusia

Bogusia

Magda&Ewa

Dawid

Angela 123

Ągnieszka Tyczkowska Machała

Anna

Gabriela

KarolinaEdwards

Elżbieta

Ewa

Elzbieta

Kris

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł