Cristine 17 l

Urodziny: 17.01.2007
W Kasisi od: 10.12.2018

Rodzice dziewczynki nie żyją, była wychowywana przez dziadka. Kiedy i on zmarł, ludzie, u których pracował, przywieźli Cristine do Kasisi. Ma siostrę, która zabiera ją na wakacje.

MARZEC 2024
Nie tylko świetnie sobie radzi w nauce, ale również jest bardzo odpowiedzialna i sumienna. Bez wahania staje po stronie prawdy, nawet jeśli oznacza to, że będzie musiała stanąć w opozycji do innych. Jej trafne spostrzeżenia i umiejętność wyrażania siebie sprawiają, że jest ceniona w swoim otoczeniu. Co więcej, nie boi się mówić prawdy, co jest znakiem jej odwagi i uczciwości.
LIPIEC 2023
Zdecydowanie rozmowa z siostrą Mariolą była dla Critinie punktem zwrotnym. Wiele zrozumiała, wydoroślała. Jest teraz samodzielna, bardzo odpowiedzialnie podchodzi do wszystkich swoich spraw.
STYCZEŃ 2023
Poszła do szóstej klasy. Bardzo dobrze się uczy. Miała trudny rok. Patrzyła na wszystkich z góry, ze względu na to, że sama wszystko umie najlepiej. Pomogła rozmowa z siostra Mariolą. Dziewczynka wszystko zrozumiała. Była na wakacjach u cioci.
LIPIEC 2022
Cristine chodzi do piątej klasy. Bardzo wyrosła, jest obecnie jedną z najwyższych dziewcząt w Kasisi, mieszka w House of Mercy. Jej ulubionym przedmiotem w szkole jest angielski. W przyszłości chciałaby zostać dziennikarką i pracować w telewizji. Jest nieśmiała.

Witaminy

Witaminy