Pilna adopcja

Cristine 14 l

Urodziny: 17.01.2007
W Kasisi od: 10.12.2018

Rodzice dziewczynki nie żyją, była wychowywana przez dziadka. Kiedy i on zmarł, ludzie, u których pracował przywieźli Cristine do Kasisi. Ma siostrę, która zabiera ją na wakacje.

Kolorowa szafa nastolatka

Kolorowa szafa nastolatka

Kosz owoców

Kosz owoców

Witaminy

Witaminy

Sok

Sok

Anonimowy Darczyńca

Fundusz im. Christophers Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.