moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Cristine 16 l

11
20
Urodziny: 17.01.2007
W Kasisi od: 10.12.2018

Rodzice dziewczynki nie żyją, była wychowywana przez dziadka. Kiedy i on zmarł, ludzie, u których pracował, przywieźli Cristine do Kasisi. Ma siostrę, która zabiera ją na wakacje.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

STYCZEŃ 2023
Poszła do szóstej klasy. Bardzo dobrze się uczy. Miała trudny rok. Patrzyła na wszystkich z góry, ze względu na to, że sama wszystko umie najlepiej. Pomogła rozmowa z siostra Mariolą. Dziewczynka wszystko zrozumiała. Była na wakacjach u cioci.
LIPIEC 2022
Cristine chodzi do piątej klasy. Bardzo wyrosła, jest obecnie jedną z najwyższych dziewcząt w Kasisi, mieszka w House of Mercy. Jej ulubionym przedmiotem w szkole jest angielski. W przyszłości chciałaby zostać dziennikarką i pracować w telewizji. Jest nieśmiała.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

MadziaMadzia

Cyryl Jan Łukasiak

Mama Cristiny

Ewa Szczepaniak

Agata

Agata

Magda i Grzegorz

Magda. W

Bogusia

Bogusia

Magda&Ewa

Dawid

Rafał Sokołowski

Angela 123

Karola 😉

Agnieszka Tyczkowska Machała

Joanna

Anna

Gabriela

KarolinaEdwards

Elżbieta

Ewa

Elzbieta

Kris

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
2 750 zł
potrzebujemy:
17 000 zł