Uczniowie

Cristine 17 l

17
Urodziny: 17.01.2007
W Kasisi od: 10.12.2018

Rodzice dziewczynki nie żyją, była wychowywana przez dziadka. Kiedy i on zmarł, ludzie, u których pracował, przywieźli Cristine do Kasisi. Ma siostrę, która zabiera ją na wakacje.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MARZEC 2024
Nie tylko świetnie sobie radzi w nauce, ale również jest bardzo odpowiedzialna i sumienna. Bez wahania staje po stronie prawdy, nawet jeśli oznacza to, że będzie musiała stanąć w opozycji do innych. Jej trafne spostrzeżenia i umiejętność wyrażania siebie sprawiają, że jest ceniona w swoim otoczeniu. Co więcej, nie boi się mówić prawdy, co jest znakiem jej odwagi i uczciwości.
LIPIEC 2023
Zdecydowanie rozmowa z siostrą Mariolą była dla Critinie punktem zwrotnym. Wiele zrozumiała, wydoroślała. Jest teraz samodzielna, bardzo odpowiedzialnie podchodzi do wszystkich swoich spraw. 
STYCZEŃ 2023
Poszła do szóstej klasy. Bardzo dobrze się uczy. Miała trudny rok. Patrzyła na wszystkich z góry, ze względu na to, że sama wszystko umie najlepiej. Pomogła rozmowa z siostra Mariolą. Dziewczynka wszystko zrozumiała. Była na wakacjach u cioci.
LIPIEC 2022
Cristine chodzi do piątej klasy. Bardzo wyrosła, jest obecnie jedną z najwyższych dziewcząt w Kasisi, mieszka w House of Mercy. Jej ulubionym przedmiotem w szkole jest angielski. W przyszłości chciałaby zostać dziennikarką i pracować w telewizji. Jest nieśmiała.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Ewa Szczepaniak

Agata

Magda i Grzegorz

Bogusia

Magda&Ewa

Dawid

Angela 123

Ągnieszka Tyczkowska Machała

Anna

Gabriela

Elżbieta

Ewa

Elzbieta

Kris

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 426 zł
potrzebujemy:
10 000 zł