moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Cristine 16 l

11
20
Urodziny: 17.01.2007
W Kasisi od: 10.12.2018

Rodzice dziewczynki nie żyją, była wychowywana przez dziadka. Kiedy i on zmarł, ludzie, u których pracował, przywieźli Cristine do Kasisi. Ma siostrę, która zabiera ją na wakacje.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

STYCZEŃ 2023
Poszła do szóstej klasy. Bardzo dobrze się uczy. Miała trudny rok. Patrzyła na wszystkich z góry, ze względu na to, że sama wszystko umie najlepiej. Pomogła rozmowa z siostra Mariolą. Dziewczynka wszystko zrozumiała. Była na wakacjach u cioci.
LIPIEC 2022
Cristine chodzi do piątej klasy. Bardzo wyrosła, jest obecnie jedną z najwyższych dziewcząt w Kasisi, mieszka w House of Mercy. Jej ulubionym przedmiotem w szkole jest angielski. W przyszłości chciałaby zostać dziennikarką i pracować w telewizji. Jest nieśmiała.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Smakołyki na Dzień Dziecka
+5 serc

Smakołyki na Dzień Dziecka

5,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

MadziaMadzia

Cyryl Jan Łukasiak

Mama Cristiny

Ewa Szczepaniak

Agata

Agata

Magda i Grzegorz

Magda. W

Bogusia

Bogusia

Magda&Ewa

Dawid

Rafał Sokołowski

Angela 123

Karola 😉

Agnieszka Tyczkowska Machała

Joanna

Anna

Gabriela

KarolinaEdwards

Elżbieta

Ewa

Elzbieta

Kris

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
2 010 zł
potrzebujemy:
48 000 zł