moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Daniel 19 l

11
Urodziny: 15.03.2004
W Kasisi od: 01.04.2011

Daniel został przywieziony do Kasisi przez siostrę zakonną, która znała jego rodziców. Po ich śmierci chłopiec i jego bracia zostali bez opieki. Jako najmłodszy z rodzeństwa przybył do Kasisi pierwszy. Był bardzo ciężko chory. Szczęśliwie odzyskał już siły. Na początku był bardzo nieśmiały i odizolowany od wszystkich, jednak sytuacja zmieniła się, kiedy do Kasisi trafił także jego brat Steve. Daniel jest mądrym, sympatycznym i życzliwym dzieckiem. Mocno wierzy w to, że świat i ludzie są dobrzy.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

STYCZEŃ 2023
Jest w dwunastej klasie. Bardzo wydoroślał. Stał się odpowiedzialny i poważny. Jest dobrym człowiekiem. Można na nim polegać w każdej sytuacji.
LIPIEC 2022
Daniel chodzi do jedenastej klasy. Bardzo spoważniał i wydoroślał. Jest cichy i spokojny. Obecnie jest najstarszy wśród chłopców mieszkających w Kasisi. W przyszłości chce zostać dziennikarzem i pracować w telewizji. Jego najlepszym przyjacielem jest Emmanuel.
CZERWIEC 2021
Bardzo spokorniał, zrobił się z niego prawdziwy dżentelmen. Chodzi do dziesiątej klasy. Dobrze się uczy. Jest cichy.
MAJ 2019
Chodzi do ósmej klasy. Bardzo lubi rysować i grać w piłkę. Mimo talentu malarskiego nie marzy o karierze artysty, chce za to pracować w banku.
LIPIEC 2018
Chłopak chodzi do siódmej klasy. Jest bardzo mądry i dojrzały. Świetnie maluje. Rośnie nam kolejny artysta.
GRUDZIEŃ 2016
Daniel idzie do szóstej klasy. Jest bardzo spokojny. Wybiera się właśnie ze Stevem na wakacje do starszego brata.
CZERWIEC 2016
Chodzi do szkoły. Ustabilizował się zdrowotnie. Jego zainteresowania wiążą się z muzyką, lubi też malować i dołączył do grupy artystów malarzy.
CZERWIEC 2015
Jest bardzo delikatny i wrażliwy. Chodzi do trzeciej klasy. Bardzo dobrze się uczy. Spędza dużo czasu ze swoim bratem Stevenem. U Daniela została wykryta padaczka, mimo, że mieszka w domu chłopców, śpi w House of Hope, bo ataki ma najczęściej w nocy.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Prezent Świąteczny
+30 serc

Prezent Świąteczny

30,00 zł
Czekoladowy Mikołaj
+10 serc

Czekoladowy Mikołaj

10,00 zł
TALERZ ŚWIĄTECZNY
+40 serc

TALERZ ŚWIĄTECZNY

40,00 zł
przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Pszemo Rry

Barbara Jancen

Barbara

Paulina

Sylwia Sekuła

Maria Majerczyk

Justyna

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł