Uczniowie

Daniel 20 l

13
Urodziny: 15.03.2004
W Kasisi od: 01.04.2011

Daniel został przywieziony do Kasisi przez siostrę zakonną, która znała jego rodziców. Po ich śmierci chłopiec i jego bracia zostali bez opieki. Jako najmłodszy z rodzeństwa przybył do Kasisi pierwszy. Był bardzo ciężko chory. Szczęśliwie odzyskał już siły. Na początku był bardzo nieśmiały i odizolowany od wszystkich, jednak sytuacja zmieniła się, kiedy do Kasisi trafił także jego brat Steve. Daniel jest mądrym, sympatycznym i życzliwym dzieckiem. Mocno wierzy w to, że świat i ludzie są dobrzy.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MARZEC 2024
Jest zaskakująco dojrzały, jak na swój wiek. Pomimo momentów buntu, wyłonił się jako dobry chłopak. Podczas wycieczki do Livingstone, kiedy siostra pytała dzieci, co najbardziej im się podobało, jego odpowiedź była pełna empatii i czułości. Powiedział, że najbardziej cenił sobie fakt, że mógł spędzić tyle czasu z siostrą Mariolą:)
STYCZEŃ 2023
Jest w dwunastej klasie. Bardzo wydoroślał. Stał się odpowiedzialny i poważny. Jest dobrym człowiekiem. Można na nim polegać w każdej sytuacji.
LIPIEC 2022
Daniel chodzi do jedenastej klasy. Bardzo spoważniał i wydoroślał. Jest cichy i spokojny. Obecnie jest najstarszy wśród chłopców mieszkających w Kasisi. W przyszłości chce zostać dziennikarzem i pracować w telewizji. Jego najlepszym przyjacielem jest Emmanuel.
CZERWIEC 2021
Bardzo spokorniał, zrobił się z niego prawdziwy dżentelmen. Chodzi do dziesiątej klasy. Dobrze się uczy. Jest cichy.
MAJ 2019
Chodzi do ósmej klasy. Bardzo lubi rysować i grać w piłkę. Mimo talentu malarskiego nie marzy o karierze artysty, chce za to pracować w banku.
LIPIEC 2018
Chłopak chodzi do siódmej klasy. Jest bardzo mądry i dojrzały. Świetnie maluje. Rośnie nam kolejny artysta.
GRUDZIEŃ 2016
Daniel idzie do szóstej klasy. Jest bardzo spokojny. Wybiera się właśnie ze Stevem na wakacje do starszego brata.
CZERWIEC 2016
Chodzi do szkoły. Ustabilizował się zdrowotnie. Jego zainteresowania wiążą się z muzyką, lubi też malować i dołączył do grupy artystów malarzy.
CZERWIEC 2015
Jest bardzo delikatny i wrażliwy. Chodzi do trzeciej klasy. Bardzo dobrze się uczy. Spędza dużo czasu ze swoim bratem Stevenem. U Daniela została wykryta padaczka, mimo, że mieszka w domu chłopców, śpi w House of Hope, bo ataki ma najczęściej w nocy.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Julia

Klaudia

Pszemo Rry

Barbara Jancen

Barbara

Paulina

Sylwia Sekuła

Maria Majerczyk

Justyna

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 389 zł
potrzebujemy:
10 000 zł