moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Daniel 13 l

12
Urodziny: 08.03.2010
W Kasisi od: 20.02.2017

Daniel trafił do Kasisi razem z bratem bliźniakiem. Znaleziono ich na jednej z ulic w Lusace. Policja i opieka społeczna dotarły do ich mamy, ale uznano, że niestety nie jest ona w stanie zaopiekować się dziećmi.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Razem z bratem bliźniakiem przechodzą bunt nastolatka. Mają swoje humory. Chłopcy byli na wakacjach u matki. Wszystkie strony chciały tego spotkania i czasu razem. Niestety nie była to dobra wizyta. Musieli zamieszkać u sąsiadów. Wrócili zaniedbani i zbuntowani. 
STYCZEŃ 2023
Ma się dobrze. Jest bardzo pracowity, mądry, dojrzały, ale też wesoły. Lubi grać w piłkę nożną.
LIPIEC 2022
Chodzi do piątej klasy. Jego ulubionym przedmiotem w szkole  jest język angielski. W przyszłości chciałby zostać pilotem samolotu. Jego najlepszym przyjacielem jest brat bliźniak Moses - chłopcy bardzo się wspierają.
CZERWIEC 2021
Chodzi do czwartej klasy. Jest nieśmiały i bardzo grzeczny. Lubi pomagać. Nikt go nie odwiedza.
MAJ 2019
Jest w drugiej klasie. Lubi grać w piłkę, jest bardzo grzeczny i miły. Jest w Kasisi ze swoim bratem bliźniakiem - bardzo ciężko ich rozróżnić. Lubią pomagać mammies przy zajęciach.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Śniadanie dla sportowca
+15 serc

Śniadanie dla sportowca

15,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Talon na wycieczkę
+100 serc

Talon na wycieczkę

100,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Rodzina W.

Ola

Zuza

Karolina i Łukasz

Michał

Katarzyna Ciach

Justyna Zguda

Zofia i Stanisław

Patrycja Suchy

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł