Daniel 14 l

Urodziny: 08.03.2010
W Kasisi od: 20.02.2017

Daniel trafił do Kasisi razem z bratem bliźniakiem. Znaleziono ich na jednej z ulic w Lusace. Policja i opieka społeczna dotarły do ich mamy, ale uznano, że niestety nie jest ona w stanie zaopiekować się dziećmi.

MARZEC 2024
Daniel chodzi do siódmej klasy. Jest prawdziwym wzorem do naśladowania dla innych, prezentując spokojną postawę i wyważony charakter. Jest ministrantem. Jego obecność na mszach i udział w liturgii świadczą o jego głębokim zaangażowaniu oraz gotowości do służenia innym. Jest to wyraz jego wartości i moralności, które kształtują jego postawę i sposób myślenia. Pomimo swoich licznych zajęć znajduje czas na uprawianie sportu. Jego pasją jest gra w piłkę, która nie tylko pozwala mu na aktywność fizyczną, ale również na budowanie relacji z kolegami i rozwijanie umiejętności zespołowej.
LIPIEC 2023
Razem z bratem bliźniakiem przechodzą bunt nastolatka. Mają swoje humory. Chłopcy byli na wakacjach u matki. Wszystkie strony chciały tego spotkania i czasu razem. Niestety nie była to dobra wizyta. Musieli zamieszkać u sąsiadów. Wrócili zaniedbani i zbuntowani.
STYCZEŃ 2023
Ma się dobrze. Jest bardzo pracowity, mądry, dojrzały, ale też wesoły. Lubi grać w piłkę nożną.
LIPIEC 2022
Chodzi do piątej klasy. Jego ulubionym przedmiotem w szkole  jest język angielski. W przyszłości chciałby zostać pilotem samolotu. Jego najlepszym przyjacielem jest brat bliźniak Moses - chłopcy bardzo się wspierają.
CZERWIEC 2021
Chodzi do czwartej klasy. Jest nieśmiały i bardzo grzeczny. Lubi pomagać. Nikt go nie odwiedza.
MAJ 2019
Jest w drugiej klasie. Lubi grać w piłkę, jest bardzo grzeczny i miły. Jest w Kasisi ze swoim bratem bliźniakiem - bardzo ciężko ich rozróżnić. Lubią pomagać mammies przy zajęciach.

Śniadanie dla sportowca

Śniadanie dla sportowca