moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Dominic 14 l

9
Urodziny: 01.01.2010
W Kasisi od: 12.02.2014

Chłopiec do Kasisi trafił razem z siostrą, Oprą. Prawdopodobnie zostali porzuceni przez mamę. Pierwsze chwile w Kasisi spędzili na leczeniu, a ponieważ oboje są niesamowicie pogodni, kontaktowi, otwarci i chętni do zabawy, błyskawicznie podbili serca Sióstr i wolontariuszy. Dominic to żywe srebro. Wystarczy mu kilka taktów muzyki, by natychmiast ruszyć do tańca, jego ulubioną frazą w pierwszych dniach pobytu w Kasisi było „How are you?” („Jak się masz?”), które stało się jego znakiem rozpoznawczym. Błyskawicznie się uczy, liczyć po angielsku do dziesięciu nauczył się w kilka minut. Na pewno będzie jednym z organizatorów życia grupy chłopaków. Dominic jest też bardzo opiekuńczy wobec siostry, stara się nie spuszczać jej z oka.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Kilka miesięcy temu Dominicka i jego siostrę Ophrę w końcu odwiedził tata. Dzieciaki nie miały z nim kontaktu przez 9 lat. Mężczyzna zapewniał, że będzie odwiedzał dzieciaki częściej, i że kiedyś zabierze ich do domu. Niestety, od tej pory się już nie pojawił. 
LIPIEC 2022
Dominic uwielbia grać w piłkę nożną i swoją przyszłość również z tym chciałby związać. Jest bardzo inteligenty, spokojny i poważny. W wolnym czasie lubi czytać książki i grać w gry.
CZERWIEC 2021
Jest w piątej klasie. To dość poważny chłopiec. Dużo czyta. Jego ulubiony sport to piłka nożna. Lubi zajęcia malarskie.
MAJ 2019
Dominic, to prawdziwy muzyk, gra na keyboardzie, ma lekcje muzyki. Chętnie bierze udział w występach. Chodzi do drugiej klasy. Trochę łobuzuje jak każdy mały chłopiec.
LIPIEC 2018
Dominic awansował do grupy starszych chłopaków. Bardzo się zmienił. Dorósł. Rozwija swoje wokalno-instrumentalne talenty.
CZERWIEC 2017
Dominic jest utalentowany muzycznie, gra na keyboardzie. Jest bardzo spokojny, wie czego chce.
CZERWIEC 2016
Dominic od stycznia idzie do szkoły. Niedawno był chory, ale już wrócił do pełni sił. Jest zawsze uśmiechnięty.
CZERWIEC 2015
Jest bardzo rozważnym i mądrym chłopcem. Młodsi bracia z Edmund's House bardzo się go słuchają.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Piątek

M, P, I, M Okrzesik

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 551 zł
potrzebujemy:
5 000 zł