Dominic 15 l

Urodziny: 20.02.2009
W Kasisi od: 11.11.2013

Historia Dominica i jego brata Victora niesie w sobie tragiczną nutę. Pogrzeb ich ojca stał się przełomowym momentem, który pozostawił Dominica, Victora i ich matkę samych w obliczu nieznośnego bólu straty. W strzępach żałoby matka opuściła dzieci, zostawiając je na cmentarzu, a sama uciekła przed swoim życiem i problemami. Chłopak, choć obarczony niezwykłym ciężarem odpowiedzialności za brata, znajduje siłę, by pójść naprzód. Rozpoczął naukę w szkole średniej, co jest kolejnym krokiem w lepszą przyszłość. Jego zaangażowanie jako ministranta w kasiskim kościele stało się dla niego ważnym punktem odniesienia i źródłem siły. Doświadczenie sprawiło, że czuje się na starszego niż jest w rzeczywistości. Jak to mówi siostra Mariola: „urodzony na PANA” 🙂

CZERWIEC 2024
Jego wielką pasją jest oglądanie meczów piłki nożnej. Zna nawet dawnych polskich piłkarzy, uwielbia rozmawiać na ten temat. Cały czas służy jako ministrant podczas niedzielnych nabożeństw. Bardzo spokojny i dojrzały.
MARZEC 2024
Dominic, w styczniu zaczął szkołę średnią. Jest ministrantem, bardzo angażuje się w tę służbę. Poważny i odpowiedzialny.
STYCZEŃ 2023
Dobre z niego dziecko. Czasem tylko, bardzo trzeba go zachęcać do różnych prac domowych. Ładnie czyta. Ma się za starszego niż jest w rzeczywistości. Musi mieć szacunek od innych. Jak mówi s. Mariola: urodzony na PANA;)
LIPIEC 2022
Chodzi do szóstej klasy. Jest bardzo kulturalny i uprzejmy dla wszystkich. Zawsze chętnie pomaga młodszym kolegom. Lubi się uczyć, a w wolnym czasie grać w piłkę nożną i czytać książki. W przyszłości chciałby zostać pilotem samolotu.
CZERWIEC 2021
Pochłania książki, jest bardzo mądrym i grzecznym dzieckiem. Do wszystkich odnosi się z dużym szacunkiem. Chodzi do piątej klasy. Uczy się bardzo dobrze.
MAJ 2019
Jest w trzeciej klasie. Bardzo lubi język angielski. Przeszedł do dużych chłopców. W wolnym czasie zawsze kopie piłkę, wszędzie z nią chodzi.
STYCZEŃ 2018
Dominic gra na keybordzie jest już bardzo dojrzały. Idzie do pierwszej klasy.
CZERWIEC 2016
Chłopiec wciąż chodzi do przedszkola. W przyszłym roku wysyłamy go do szkoły.
CZERWIEC 2015
Dominic jest grzecznym dzieckiem. Bardzo opiekuńczy.

Książki do biblioteki

Książki do biblioteki