Przedszkolaki

Dorcas 4 l

Urodziny: 08.12.2019
W Kasisi od: 01.02.2024

Dziewczynka trafiła do nas z młodszym rodzeństwem, bliźniakami – Ruth i Reubenem. Ich mama po śmierci męża przeszła załamanie nerwowe. Nie jest teraz w zbyt dobrej kondycji psychicznej. Dopóki kobiecie się nie poprawi, dzieciaki zostaną w Kasisi.

MARZEC 2024
Zaaklimatyzowała się w Kasisi. Wsparcie sióstr oraz innych dzieciaków bardzo w tym pomogły. Mimo że jej mama obecnie nie jest w najlepszej kondycji i nie może zająć się Dorcas i jej rodzeństwem, to widać, że bardzo ją kochają i od niej też dużo miłości otrzymali.

Kolorowy balonik

Karina

Jola

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.