Uczniowie

Elizabeth 14 l

18
Urodziny: 31.10.2009
W Kasisi od: 13.04.2010

Niedługo po swoim narodzeniu, z powodu ciężkiej choroby matki, Elizabeth trafiła pod naszą opiekę. Potrzebuje uwagi, by jej potencjał nie został zaprzepaszczony. Jest bowiem bardzo inteligentna i rezolutna, a jej samodzielność i niezależność zaskakują na każdym kroku. Jesteśmy dumni z tego, jak wiele już osiągnęła i choć nie mieszka już w Kasisi, towarzyszymy jej na każdym kroku na drodze do osiągnięcia pełnego rozwoju. Wciąż otrzymuje wsparcie z projektu „Adoptuj z sercem”.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MARZEC 2024
Elizabeth, zamieszkała ze swoją starszą siostrą, gdzie czuje się bezpieczna i kochana. Mimo tego, nadal otrzymuje wsparcie w ramach projektu "Adoptuj z sercem", co dodaje jej dodatkowej siły i pewności, że nie jest sama w swoich życiowych wyzwaniach.
LUTY 2023
Dziewczynka chodzi do siódmej klasy. Jest bardzo mądra i dobra. Matka cały czas ją odwiedza, jest chora umysłowo. Elizabeth nie ma z nią dobrego kontaktu. Udało nam się jednak odnaleźć jej siostrę, u której w tym roku była pierwszy raz na wakacjach.
SIERPIEŃ 2022
Chodzi do szóstej klasy. Bardzo lubi rysować. Jej ulubionym przedmiotem w szkole jest język angielski. Ma bardzo ładny głos i poczucie rytmu. Jeszcze nie wie, kim chciałaby zostać w przyszłości. Może artystką, lekarzem albo siostrą zakonną.
CZERWIEC 2021
Jest w piątej klasie. Mieszka w House of Mercy. Jest najbardziej zamknięta ze wszystkich dziewczynek. Bywają dni, kiedy się otwiera. W czasie wieczornych dyskusji z s. Mariolą chętnie zabiera głos. Często odwiedza ją umysłowo chora, bezdomna matka.
MAJ 2019
Dziewczynka jest w trzeciej klasie. Należy do scholi, tańczy i gra na organach. Uwielbia pływać.
LUTY 2018
Dziewczynka chodzi do drugiej klasy. Pięknie gra na keybordzie. Martwi się mamą, która jest chora.
CZERWIEC 2015
Mama Elizabeth mimo złego stanu zdrowia odwiedza dziewczynkę. Nasza Ela jest bardzo inteligentna. Siostry będą się starały wysłać ją do szkoły rok wcześniej.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Joanna

Iwona Zielińska

Wiktoria

Anna Andruszkiewicz

Justyna

Julia Bobyk

Adrian Nowak

Monika

SITARSCY

Wiktoria

Sylwia i Paweł

Wiki

Paweł Bałamut

Eliza

Ewa Kowalska

Szkoła Podstawowa nr 43 w Bytomiu

ELŻBIETA

Elżbieta i Rafał Szymańscy

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 816 zł
potrzebujemy:
10 000 zł