Pilna adopcja

Elvis 1 m

Urodziny: 04.01.2020
W Kasisi od: 14.02.2020

Matka chłopca jest chora umysłowo. Elvisa skierowała do nas policja i opieka społeczna.

Mleko terapeutyczne

Gośka i Jacek

Edyta

Zambii grozi klęska głodowa

W Zambii głoduje już ponad 2,3 miliona mieszkańców. Brak opadów ma katastrofalny wpływ na rolnictwo. Codziennie o pomoc prosi nas kilkadziesiąt rodzin w potrzebie. Musimy zareagować. Nie zamkniemy drzwi przed ludźmi, którzy coraz liczniej przychodzą prosić nas o ratunek. Dla potrzebujących drzwi w Kasisi się nie zamykają, dobrze o tym wiecie!