Pilna adopcja

Emmanuel 12 l

Urodziny: 05.07.2010
W Kasisi od: 14.07.2022

Emmanuel jest albinosem. Ma wspaniałą i kochającą rodzinę. Ma też chorobę, która potrafi wywrócić do góry nogami najlepsze nawet życie.

Fizyczne ataki na osoby z albinizmem, zwłaszcza kobiety i dzieci, to w wielu afrykańskich krajach wciąż duży problem.
Chorzy na zabobonne przekonania ludzie, zwabili Emmanuela do lasu i odcięli mu wskazujący palec, wierząc, że ma on magiczną moc. Dwunastolatek cudem uszedł z życiem. Rodzina zgłosiła się o pomoc do Kasisi. Emmanuel jest jeszcze bardzo przestraszony i przygaszony. Wstydzi się okaleczonej ręki, ukrywając ją pod swetrem.

Czekolada

Czekolada

Kosz warzyw

Kosz warzyw

Kolorowa szafa nastolatka

Kolorowa szafa nastolatka

Nshima

Nshima

Kalina

:D

Agnieszka

Sandra

Renata

Klaudia

Matthias

Lena

Ania

Edyta

Cyryl Jan Łukasiak

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!