Przedszkolaki

Emmanuel 6 l

Urodziny: 15.05.2015
W Kasisi od: 20.07.2016

Emmanuel trafił do Kasisi razem z bratem bliźniakiem po śmierci mamy, która zmarła na gruźlicę.

CZERWIEC 2021
Chodzi do zerówki w szkole poza Kasisi. Jest bardzo radosny. Choć kiedyś ciągle chorował, teraz nie ma kłopotów ze zdrowiem. Uwielbia jeździć na motorkach, wszędzie go pełno, jest bardzo aktywny.
MAJ 2019
Lubi robić psikusy, uwielbia jeździć na rowerze i grać w piłkę nożną.
STYCZEŃ 2018
Jak tylko trafił do Kasisi, był bardzo zagubiony. Chciał iść do domu. Teraz dorośleje i zdecydowanie lepiej u nas się czuje. Niestety często choruje.
CZERWIEC 2017
Emmanuel jest zdrowszy od brata bliźniaka , ma chorobę głodowa, ale powolutku rośnie.
pokaż starsze

Monika Kacprzycka

Maria Aftyka

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!