Uczniowie

Ettah 14 l

9
Urodziny: 15.01.2010
W Kasisi od: 27.06.2018

Ettah, jest w Kasisi razem z rodzeństwem (Kennedy i Violet), dzieciaki są bardzo zżyte ze sobą. Ich mama bardzo ciężko choruje. Etah jest bardzo grzeczna, dobrze się uczy i lubi rysować.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MARZEC 2024
Uczennica siódmej klasy. Jest niesamowicie mądrą dziewczyną, która zawsze trzyma się swojego zdania i niezmiennie podąża za własnymi przekonaniami. Jest obowiązkowa i odpowiedzialna. Ma dobrą intuicję w wielu sprawach.
LUTY 2023
W wakacje była w odwiedzinach u swojej mamy. Niedawno zmarł jej tata. Ma też wujka, ale mężczyzna nie może wziąć jej pod opiekę. Dziewczynka jest bardzo inteligentna.
SIERPIEŃ 2022
Chodzi do piątej klasy. W szkole najbardziej lubi nauki ścisłe. Jej pasją jest śpiew. W przyszłości chciałaby zostać żołnierzem.
CZERWIEC 2021
Jest w czwartej klasie. Cicha i nieśmiała dziewczynka. Bardzo lubi zaplatać włosy innym dziewczynom, robi im na głowie cuda. Lubi tańczyć.
MAJ 2019
Dziewczynka chodzi do drugiej klasy. Lubi się bawić i oglądać bajki. Chętnie pomaga w praniu i w kuchni.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Karolina

Monika

Żaneta Sereda

Dawid Kędrek

Marek i Natalia

Maria Pilecka

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 218 zł
potrzebujemy:
10 000 zł