Ettah 11 l

Urodziny: 15.01.2010
W Kasisi od: 27.06.2018

Ettah, jest w Kasisi razem z rodzeństwem (Kennedy i Violet), dzieciaki są bardzo zżyte ze sobą. Ich mama bardzo ciężko choruje. Etah jest bardzo grzeczna, dobrze się uczy i lubi rysować.

CZERWIEC 2021
Jest w czwartej klasie. Cicha i nieśmiała dziewczynka. Bardzo lubi zaplatać włosy innym dziewczynom, robi im na głowie cuda. Lubi tańczyć.
MAJ 2019
Dziewczynka chodzi do drugiej klasy. Lubi się bawić i oglądać bajki. Chętnie pomaga w praniu i w kuchni.

Kurczak

Aleksandra Szewczyk

DomiNika

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!