Ettah 12 l

Urodziny: 15.01.2010
W Kasisi od: 27.06.2018

Ettah, jest w Kasisi razem z rodzeństwem (Kennedy i Violet), dzieciaki są bardzo zżyte ze sobą. Ich mama bardzo ciężko choruje. Etah jest bardzo grzeczna, dobrze się uczy i lubi rysować.

CZERWIEC 2021
Jest w czwartej klasie. Cicha i nieśmiała dziewczynka. Bardzo lubi zaplatać włosy innym dziewczynom, robi im na głowie cuda. Lubi tańczyć.
MAJ 2019
Dziewczynka chodzi do drugiej klasy. Lubi się bawić i oglądać bajki. Chętnie pomaga w praniu i w kuchni.

Kurczak

Aleksandra Szewczyk

DomiNika

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!