moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Ettah 14 l

7
Urodziny: 15.01.2010
W Kasisi od: 27.06.2018

Ettah, jest w Kasisi razem z rodzeństwem (Kennedy i Violet), dzieciaki są bardzo zżyte ze sobą. Ich mama bardzo ciężko choruje. Etah jest bardzo grzeczna, dobrze się uczy i lubi rysować.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LUTY 2023
W wakacje była w odwiedzinach u swojej mamy. Niedawno zmarł jej tata. Ma też wujka, ale mężczyzna nie może wziąć jej pod opiekę. Dziewczynka jest bardzo inteligentna.
SIERPIEŃ 2022
Chodzi do piątej klasy. W szkole najbardziej lubi nauki ścisłe. Jej pasją jest śpiew. W przyszłości chciałaby zostać żołnierzem.
CZERWIEC 2021
Jest w czwartej klasie. Cicha i nieśmiała dziewczynka. Bardzo lubi zaplatać włosy innym dziewczynom, robi im na głowie cuda. Lubi tańczyć.
MAJ 2019
Dziewczynka chodzi do drugiej klasy. Lubi się bawić i oglądać bajki. Chętnie pomaga w praniu i w kuchni.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Żaneta Sereda

Dawid Kędrek

Marek i Natalia

Maria Pilecka

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł