moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Eveline 28 l

12
Urodziny: 15.10.1994
W Kasisi od: 01.04.1995

Eveline jest w Kasisi od najmłodszych lat. Przywieźli ją ojcowie jezuici zaraz po śmierci jej obojga rodziców. Lubi czytać i pisać pamiętnik. Od zawsze interesowała się medycyną.  Bije od niej spokój i pogoda ducha.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

SIERPIEŃ 2023
Na te odwiedziny czekali wszyscy, a najbardziej sama Eva. Minęły aż 2 długie lata od jej ostatniego pobytu w Domu. Nasza studentka musiała zakończyć wszelkie formalność związane z pobytem w Polsce, żeby po wakacjach wrócić na studia na - UWAGA - 5. rok medycyny!!! Ale jesteśmy dumni z Evy! Idzie jak burza, zdając wszystkie egzaminy przy pierwszym podejściu. Ostatnie miesiące spędziła na oddziale chirurgii, robiąc praktyki. Za każdym razem, gdy rozmawiamy, dziękuje za spełnienie jej marzenia. Choć bywa ciężko i czasami trzeba się uczyć po nocach, to wszystkie trudności znosi bardzo dzielnie. Gdzieś tam na horyzoncie zaczyna być widoczna meta.  Po wytuleniu wszystkich, Eva od razu pobiegła do gabinetu pielęgniarskiego, by dowiedzieć się jak najwięcej o dzieciach, które teraz są leczone. Z samego rana nasi mali podopieczni dostaną, jak co dzień, swoje leki. Eva już zapowiedziała, że będzie na nich czekała w gabinecie. 
LIPIEC 2022
Medycyna to jej miłość. Zdała wszystkie egzaminy za pierwszym podejściem. Idzie jak burza. Jest już studentką czwartego roku.
LIPIEC 2019
Nasza Eva już oficjalnie jest studentką Collegium Medicum UMK - Wydziału Lekarskiego w Bydgoszczy!!! :) Eva jest w Kasisi od dziecka. Gdy skończyła liceum, na jej prośbę wysłaliśmy ją do szkoły pielęgniarskiej, którą ukończyła z wyróżnieniem i honorami. Odtąd pracowała jako etatowa pielęgniarka w naszym Domu, pracowała po prostu wspaniale. Eva zawsze myślała o rozwijaniu się w medycznej wiedzy, za namową siostry Marioli postanowiła spróbować sił nie w Zambii, ale u nas, w Polsce, a my jako fundacja, z przyjemnością podjęliśmy temat. Od kilku dni nasza bohaterka jest w Polsce, po odrobinie zwiedzania i nadmorskich przeżyć,  zdała egzamin w Bydgoszczy. W przyszłym tygodniu ma jeszcze egzamin w Gdańsku. Jeśli go zda - będzie miała wybór, na jakiej uczelni chce studiować. Choć chyba poczuła miętę z grodem nad Brdą. :) Dziękujemy wszystkim, dzięki którym Eva dziś może kłaść się spać z myślą, że otworzyły się przed nią drzwi do marzeń, że za parę lat będzie PANIĄ DOKTOR! :)
SIERPIEŃ 2018
Eveline wychowała się w Kasisi. Trafiła do naszego domu tuż po stracie obojga rodziców. Dorosła, zawsze świetnie się uczyła, pisała pamiętniki, dużo i chętnie czytała. Zawsze pogodna i z sercem na dłoni. Dziś wchodzi w dorosłość. I to w taką, jaką sobie wymarzyła. Kilka ostatnich lat spędziła w szkole pielęgniarskiej na północy Zambii. Udało się. Ma już w ręce dyplom i czeka na skierowanie do pracy w jednym z rządowych szpitali w Zambii. Póki co jest z nami, w domu. Pomaga w naszym gabinecie zabiegowym i pokazuje młodszym braciom i siostrom, że marzenia są po to, żeby je spełniać.
GRUDZIEŃ 2016
Kończy szkołę pielęgniarską (Akademia dla Położnych i Pielęgniarek) w lipcu będzie miała dyplom.
CZERWIEC 2016
Studiuje pielęgniarstwo, jest na drugim roku.
CZERWIEC 2015
Jest w pierwszej klasie szkoły pielęgniarskiej na północy Zambii.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Studia dla Evy
+50 serc

Studia dla Evy

50,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Agnieszka i Marek

Ewa

Karotonia

BIERNA 2

Sylwia Sakwa

Alicja Bieńkowska-Krysztop

Justyna

Ewa

Marta Fedorek

Iwona

Bogdan Wójcik

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 437 zł
potrzebujemy:
48 000 zł