moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Gabriel 8 l

12
Urodziny: 15.05.2015
W Kasisi od: 31.03.2022

Gabriel oraz jego siostra Natasha, razem z którą trafił do Kasisi, jeszcze do niedawna mieli normalny dom i kochającą rodzinę. Życie przywiodło rodzeństwo do nas, ponieważ w 2021 r. zmarła ich mama, a tata większość czasu spędza poza domem, szukając pracy. Nie jest w stanie zaopiekować się córką i synem. Dzieciaki trafiły do Kasisi bardzo zaniedbane. Od razu otrzymały pomoc i pewność, że tu niczego im nie zabraknie.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MARZEC 2024
Jego tata w końcu podjął decyzję o zabraniu syna do domu na stałe. Jednak Gabriel wciąż jeszcze będzie otrzymywał wsparcie w ramach projektu „Adoptuj z sercem”.
LIPIEC 2023
Kolejny raz był w rodzinnym domu. Po każdym pobycie tam, trudno przyzwyczaić się mu do Kasisi. Chłopiec chce być ze swoim ojcem, ale ten nie wyraża chęci zabrania dziecka na stałe. 
LUTY 2023
Gabriel nie sprawia żadnych kłopotów. Jest bardzo kochanym dzieckiem. Wszystko u niego dobrze.
LIPIEC 2022
Chodzi do pierwszej klasy. Jest bardzo spokojnym i miłym chłopcem. Nie ma z nim żadnych problemów. Zaaklimatyzował się już w Kasisi. Mówi, że to jest jego dom.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Karolina

Agata i Bogdan Szydełko

Katarzyna Cichocka

Justyna

Betka

Danuta

:) <3

Koliberek

Magda

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 386 zł
potrzebujemy:
10 000 zł