Gabriel 8 l

Urodziny: 15.05.2015
W Kasisi od: 31.03.2022

Gabriel oraz jego siostra Natasha, razem z którą trafił do Kasisi, jeszcze do niedawna mieli normalny dom i kochającą rodzinę. Życie przywiodło rodzeństwo do nas, ponieważ w 2021 r. zmarła ich mama, a tata większość czasu spędza poza domem, szukając pracy. Nie jest w stanie zaopiekować się córką i synem. Dzieciaki trafiły do Kasisi bardzo zaniedbane. Od razu otrzymały pomoc i pewność, że tu niczego im nie zabraknie.

MARZEC 2024
Jego tata w końcu podjął decyzję o zabraniu syna do domu na stałe. Jednak Gabriel wciąż jeszcze będzie otrzymywał wsparcie w ramach projektu „Adoptuj z sercem”.
LIPIEC 2023
Kolejny raz był w rodzinnym domu. Po każdym pobycie tam, trudno przyzwyczaić się mu do Kasisi. Chłopiec chce być ze swoim ojcem, ale ten nie wyraża chęci zabrania dziecka na stałe.
LUTY 2023
Gabriel nie sprawia żadnych kłopotów. Jest bardzo kochanym dzieckiem. Wszystko u niego dobrze.
LIPIEC 2022
Chodzi do pierwszej klasy. Jest bardzo spokojnym i miłym chłopcem. Nie ma z nim żadnych problemów. Zaaklimatyzował się już w Kasisi. Mówi, że to jest jego dom.

Kosz warzyw

Kosz warzyw