moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Gabriel 8 l

15
Urodziny: 15.05.2015
W Kasisi od: 31.03.2022

Gabriel oraz jego siostra Natasha, razem z którą trafił do Kasisi, jeszcze do niedawna mieli normalny dom i kochającą rodzinę. Życie przywiodło rodzeństwo do nas, ponieważ w 2021 r. zmarła ich mama, a tata większość czasu spędza poza domem, szukając pracy. Nie jest w stanie zaopiekować się córką i synem. Dzieciaki trafiły do Kasisi bardzo zaniedbane. Od razu otrzymały pomoc i pewność, że tu niczego im nie zabraknie.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Kolejny raz był w rodzinnym domu. Po każdym pobycie tam, trudno przyzwyczaić się mu do Kasisi. Chłopiec chce być ze swoim ojcem, ale ten nie wyraża chęci zabrania dziecka na stałe. 
LUTY 2023
Gabriel nie sprawia żadnych kłopotów. Jest bardzo kochanym dzieckiem. Wszystko u niego dobrze.
LIPIEC 2022
Chodzi do pierwszej klasy. Jest bardzo spokojnym i miłym chłopcem. Nie ma z nim żadnych problemów. Zaaklimatyzował się już w Kasisi. Mówi, że to jest jego dom.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Prezent Świąteczny
+30 serc

Prezent Świąteczny

30,00 zł
Czekoladowy Mikołaj
+10 serc

Czekoladowy Mikołaj

10,00 zł
TALERZ ŚWIĄTECZNY
+40 serc

TALERZ ŚWIĄTECZNY

40,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Ewelina Fiszer

Karolina

Agata i Bogdan Szydełko

Katarzyna Cichocka

Justyna

Bogusia

Betka

Malwina

Danuta

:) <3

Koliberek

Magda

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł