Gift 7 l

Urodziny: 05.02.2015
W Kasisi od: 21.04.2015

Gift jest dzieckiem porzuconym. Do Kasisi przyniosła go matka, mówiąc, że go nie chce.

LIPIEC 2022
Chodzi do pierwszej klasy. Nauczyciele w szkole bardzo go chwalą. Marzy, by w przyszłości zostać lekarzem. Jest bardzo przyjacielski.
LISTOPAD 2021
Chłopiec ma się bardzo dobrze. Lubi afrykańskie tańce, bardzo chętnie rysuje.
LIPIEC 2021
Razem ze swoim bratem Webbim mieszka w tym samym domu, są bardzo ze sobą związani. Nikt z rodziny się nim nie interesuje. Gift chodzi do pierwszej klasy. Jest pogodnym dzieckiem.
MAJ 2019
Jest spokojny. Lubi śpiewać, tańczyć, oglądać bajki i malować. Uwielbia jeść cukierki i czekoladę.
WRZESIEŃ 2018
Gift pięknie rośnie, jest w grupie przedszkolnej, to bardzo mądry chłopiec.
CZERWIEC 2017
U Gifta wszystko OK. Nikt go nie odwiedza, siostry szukały jego rodziny, ale bezskutecznie. Zachorował na zapalenie płuc, ale bierze lekarstwa i idzie ku dobremu.
CZERWIEC 2016
Chłopiec ma się dobrze, zdrowie mu dopisuje. Jest w grupie średnich bejbików.
pokaż starsze

Ania

Ela K.

Kaya Merda

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.