Gladys 13 l

Urodziny: 05.01.2007
W Kasisi od: 16.03.2007

Dziewczynka trafiła do Kasisi mając dwa miesiące, jej mama nie żyje. Przywieźli ją ludzie z organizacji zajmującej się prostytutkami. Dobrze się uczy, jest mądra i dojrzała. Lubi skakać na skakance. Jest bardzo lubiana i ma wiele koleżanek.

STYCZEŃ 2020
Mieszka a Martins House. Chodzi do siódmej klasy. Wszystko u niej w porządku.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka chodzi do piątej klasy. Dobrze się uczy.
CZERWIEC 2015
Należy do tańczącej scholi. Nikt jej nie odwiedza, ma za to bardzo dużo koleżanek z Kasisi i okolic. Lubi się uczyć i pomagać w kuchni.

Książki do biblioteki

Joanna R.

Adrianna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Ruszamy z Funduszem im. Christophera Sakali. Będziemy wspierali chore dzieci na odziale onkologicznym szpitala w Lusace, a w Kasisi stworzymy Centrum Talentów dając naszym podopiecznym przestrzeń do rozwoju i pielęgnowania swoich zainteresowań.