Pilna adopcja

Grace 11 l

Urodziny: 2011
W Kasisi od: 20.06.2022

Dziewczynka trafiła do Kasisi razem z młodszymi siostrami: Faith i Tadiwą. Jej mama jest chora i bezrobotna, nie jest w stanie sama utrzymać dzieci. Kiedy okazało się, że kobieta musi udać się na dłużej do szpitala, postanowiła oddać dziewczynki do Dobrych Samarytanów, ci zwrócili się po pomoc do opieki społecznej, a ta odesłała rodzeństwo do Kasisi. Są teraz w bezpiecznym, pełnym miłości DOMU. Wierzymy, że kiedy tylko ich mama stanie na nogi, znów będą razem.

CZERWIEC 2022
Grace czeka na pójście do szkoły. Mieszka w Martin's House. Szybko się zaaklimatyzowała. Jest bardzo rezolutna i ma swoje zdanie.

Kosz warzyw

Kosz warzyw

Kolorowa szafa nastolatka

Kolorowa szafa nastolatka

Witaminy

Witaminy

Sok

Sok

Ania

Anonimowy Darczyńca

Agnieszka

Anonimowy Darczyńca

Cyryl Jan Łukasiak

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!