moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Grace 12 l

15
Urodziny: 05.04.2011
W Kasisi od: 20.06.2022

Dziewczynka trafiła do Kasisi razem z młodszymi siostrami: Faith i Tadiwą. Jej mama jest chora i bezrobotna, nie jest w stanie sama utrzymać dzieci. Kiedy okazało się, że kobieta musi udać się na dłużej do szpitala, postanowiła oddać dziewczynki do Dobrych Samarytanów. Ci zwrócili się po pomoc do opieki społecznej, a ta odesłała rodzeństwo do Kasisi. Są teraz w bezpiecznym, pełnym miłości DOMU. Wierzymy, że kiedy tylko ich mama stanie na nogi, znów będą razem. 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Matka zaczęła coraz częściej pojawiać się w Kasisi. Kobieta pochodzi z Zimbabwe, żyje na ulicy. Gdy zapytaliśmy Grace, czy chciałaby mieć kontakt z mamą, być z nią, powiedziała, że nie. 
LUTY 2023
W styczniu poszła do szkoły. Dobrze czuje się w Kasisi. Jest radosna. Ostatnio mama ją odwiedziła, ale dziewczynka nie chciała z nią rozmawiać.
CZERWIEC 2022
Grace czeka na pójście do szkoły. Mieszka w Martin's House. Szybko się zaaklimatyzowała. Jest bardzo rezolutna i ma swoje zdanie.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Helena i Marcel

Sandra

I Liceum Ogólnokształcące w Wałbrzychu

Piątek

Cyryl Jan Łukasiak

Beata

Marlena

Izabela

Elzbieta Sroczynska

Kasia

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł