Uczniowie

Grace 13 l

16
Urodziny: 05.04.2011
W Kasisi od: 20.06.2022

Dziewczynka trafiła do Kasisi razem z młodszymi siostrami: Faith i Tadiwą. Jej mama jest chora i bezrobotna, nie jest w stanie sama utrzymać dzieci. Kiedy okazało się, że kobieta musi udać się na dłużej do szpitala, postanowiła oddać dziewczynki do Dobrych Samarytanów. Ci zwrócili się po pomoc do opieki społecznej, a ta odesłała rodzeństwo do Kasisi. Są teraz w bezpiecznym, pełnym miłości DOMU. Wierzymy, że kiedy tylko ich mama stanie na nogi, znów będą razem. 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

KWIECIEŃ 2024
Grace przechodzi trudny czas, w którym wracają do niej bolesne wspomnienia i doświadczenia z przeszłości. Ważne jest teraz, aby otaczać ją troską i miłością każdego dnia. To właśnie te uczucia stanowią dla niej oparcie i siłę w chwilach, gdy życie staje się trudne i niepewne.
LIPIEC 2023
Matka zaczęła coraz częściej pojawiać się w Kasisi. Kobieta pochodzi z Zimbabwe, żyje na ulicy. Gdy zapytaliśmy Grace, czy chciałaby mieć kontakt z mamą, być z nią, powiedziała, że nie. 
LUTY 2023
W styczniu poszła do szkoły. Dobrze czuje się w Kasisi. Jest radosna. Ostatnio mama ją odwiedziła, ale dziewczynka nie chciała z nią rozmawiać.
CZERWIEC 2022
Grace czeka na pójście do szkoły. Mieszka w Martin's House. Szybko się zaaklimatyzowała. Jest bardzo rezolutna i ma swoje zdanie.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Beata

Cyryl Jan Łukasiak

Helena i Marcel

Sandra

I Liceum Ogólnokształcące w Wałbrzychu

Piątek

Beata

Marlena

Izabela

Elzbieta Sroczynska

Kasia

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł