Bejbiki

Gregory 1 l

Urodziny: 29.09.2019
W Kasisi od: 03.10.2019

Chłopca do Kasisi przyniosła rodzina. Jego mama zmarła podczas porodu. Ojciec nieznany. Gregory jest bardzo chorowitym dzieckiem. Często ma problemy z płucami, musimy na niego bardzo uważać. Czasem odwiedza go ciocia.

Dzień pobytu w szpitalu

Nina Wicińska

Marysia&Grzegorz

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!