Przedszkolaki

Gregory 4 l

Urodziny: 29.09.2019
W Kasisi od: 03.10.2019

Chłopca do Kasisi przyniosła rodzina. Jego mama zmarła podczas porodu. Ojca nie znamy. Gregory jest bardzo chorowitym dzieckiem. Często ma problemy z płucami, musimy na niego bardzo uważać. Czasem odwiedza go ciocia.

KWIECIEŃ 2024
Były widoki na to, by Gregory poszedł do rodziny. Jednak jego bliscy nie dojrzeli do tego, by wziąć odpowiedzialność za chłopca.
LIPIEC 2023
Do Gregorego przychodzi ciocia. Staraliśmy się, by mogła zabrać chłopca do siebie. Niestety jego babcia wciąż nie wyraża na to zgody.
LUTY 2023
Jest radosnym dzieckiem. Nie choruje. Przeszedł do starszej grupy przedszkolnej.
LIPIEC 2022
Jest zdrowym i radosnym dzieckiem. Chodzi do młodszej grupy w kasiskim przedszkolu.
GRUDZIEŃ 2021
Rośnie pięknie i jest zawsze radosny. Bardzo lubi jeździć na rowerku.

Dzień pobytu w szpitalu

Dzień pobytu w szpitalu