Harold 15 l

Urodziny: 03.05.2006
W Kasisi od: 24.01.2011

Harold jako czterolatek został znaleziony na ulicy przez policję. Nie ma żadnych informacji o jego wcześniejszym życiu i rodzinie. Był bardzo nieśmiały i bojaźliwy. Jednak w Kasisi wyzbył się nieufności i otworzył na innych.

CZERWIEC 2021
Interesuje się rolnictwem, taką też wybrał szkołę, mieszka w internacie. Bardzo dobrze się uczy.
STYCZEŃ 2020
Harold jest bardzo chory, póki co ustawiany dobre leczenie. Z tego powodu nie zaczął jeszcze nauki w tym roku.
GRUDZIEŃ 2016
Idzie do czwartej klasy.
CZERWIEC 2016
Wszystko u niego dobrze. Chodzi do trzeciej klasy.
CZERWIEC 2015
Chodzi do szkoły. Poczuł się w Kasisi jak w domu. Opiekuje się młodszymi braćmi. Harold jest świetnym, bardzo samodzielnym chłopakiem. Bardzo ładnie maluje i wszystko wskazuje na to, że dołączy do grona kasiskich artystów.
pokaż starsze

Szczygieł

Kasia

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!