moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Izajah 8 l

16
Urodziny: 03.04.2016
W Kasisi od: 06.04.2016

Chłopca do Kasisi przywiozła policja w trzeciej dobie życia. Jest zdrowym, dużym dzieckiem. Izajah trafił do Kasisi jako… Mesjasz. Siostry zgodnie stwierdziły, że rodzice trochę przesadzili z imieniem i odświeżyły metrykę chłopca zanim ten zdążył się przyzwyczaić.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

KWIECIEŃ 2024
Izajah uczęszcza do drugiej klasy. Jest chłopcem samodzielnym i charyzmatycznym. Bardzo lubi występować przed publicznością, najchętniej recytuje wtedy wiersze.
LIPIEC 2023
Izzak jest już w szkole podstawowej. Ostatnio miał mały wypadek, w wyniku którego mocno rozciął sobie głowę. Na szczęście obyło się bez szycia. To wydarzenie nawet na chwilę nie powstrzymało go do wyrażania codziennej radości. Cały czas chodzi uśmiechnięty, zwłaszcza gdy na horyzoncie pojawiają się ulubione wolontariuszki :)
LUTY 2023
Dobrze rośnie, jest miłym i przyjaznym dzieckiem. Ostatnio odwiedziła go mama. Okazało się, że chłopiec miał brata bliźniaka, który zmarł.
LUTY 2022
Chodzi do przedszkola, jest już w starszej grupie. Dobrze się rozwija. Jego nadmierna ruchliwość sprawia, że często chodzi z guzem na głowie. Jest fanem samochodów i klocków lego.
CZERWIEC 2021
Jest bardzo mądry i grzeczny, ale też uparty, wie czego chce. Zjada tylko to, co chce i nikomu nie uda się go przekonać, by choć spróbował, to czego nie lubi.
LISTOPAD 2019
Dziecko z charakterem, wie czego chce, jak nie chce czegoś zrobić, to nie ma siły, by go zmusić, bardzo kontaktowy.
STYCZEŃ 2019
Chłopiec jest już w grupie najstarszych bejbików na „yardzie”. Przechodzi trudny okres buntu i płaczu. Chce wszystkiego co mają inni a jak to już dostanie, to tego nie chce:))) Kiedy wszystkie bejbiki się bawią, Izajasz staje na środku i płaczem bez łez pokazuje, że tylko on się liczy. Poza tym jest zdrowy i bardzo kochany:)
CZERWIEC 2017
Izajasz jest zdrowy, dobrze rośnie, jest w małych bejbikach.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Piłka nożna
+45 serc

Piłka nożna

45,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Natalia

ANGELIKA

Danka

Kinga

KAROLINA TRUSZKOWSKA

Ewa Rutka

Karolina Szczepanowska

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 630 zł
potrzebujemy:
10 000 zł