Bejbiki

James 1 l

Urodziny: 2020
W Kasisi od: 22.12.2020

Chłopiec trafił do Kasisi tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Mając niecałe dwa miesiące.

Mama Jamesa zostawiła go w szpitalu. Poprosiła kogoś, by popilnował na chwilę chłopca, bo ona musi wejść na oddział i odwiedzić swoich bliskich chorych. Nigdy po chłopca nie wróciła. Zostawiła jedynie kartkę z danymi dziecka. Nikt go nie szuka, nikt go do tej pory nie odwiedził.

STYCZEŃ 2022
Pomimo tego, że dosyć długo chorował, teraz rośnie i rozwija się prawidłowo. Trudny czas za sobą, jest coraz silniejszy.
CZERWIEC 2021
Dobrze rośnie, nie ma z nim żadnych kłopotów. Nikt go nie szuka. Szukamy dla chłopca rodziny adopcyjnej.
KWIECIEŃ 2021
James rośnie dobrze. Wygląda na to, że nie będzie się normalnie rozwijał, ale robimy co w naszej mocy, żeby mu pomóc. Nikt o niego nie pyta i go nie szuka.

Mleko terapeutyczne

Anna

Dominika

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!