Bejbiki

James 10 m

Urodziny: 2020
W Kasisi od: 22.12.2020

Matka przyszła do szpitala z Jamesem. Poprosiła kogoś, by popilnował na chwilę chłopca, bo ona musi wejść na oddział i odwiedzić swoich bliskich chorych. Nigdy po chłopca nie wróciła. Zostawiła jedynie kartkę z danymi dziecka. Nikt go nie szuka, nikt go do tej pory nie odwiedził.

CZERWIEC 2021
Dobrze rośnie, nie ma z nim żadnych kłopotów. Nikt go nie szuka. Szukamy dla chłopca rodziny adopcyjnej.
KWIECIEŃ 2021
James rośnie dobrze. Wygląda na to, że nie będzie się normalnie rozwijał, ale robimy co w naszej mocy, żeby mu pomóc. Nikt o niego nie pyta i go nie szuka.

Mleko terapeutyczne

Anna

Dominika

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!