moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Bejbiki

James 3 l

27
Urodziny: 14.11.2020
W Kasisi od: 22.12.2020

Chłopiec trafił do Kasisi tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Mając niecałe dwa miesiące.

Mama Jamesa zostawiła go w szpitalu. Poprosiła kogoś, by popilnował na chwilę chłopca, bo ona musi wejść na oddział i odwiedzić swoich bliskich chorych. Nigdy po chłopca nie wróciła. Zostawiła jedynie kartkę z danymi dziecka. Nikt go nie szuka, nikt go do tej pory nie odwiedził.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

KWIECIEŃ 2024
Czasem miewa jeszcze ataki padaczki. Jednak ogólny stan zdrowia Jamesa bardzo się poprawił. Jakiś czas temu nie potrafił podnieść główki, dziś zaczyna już stawać.
WRZESIEŃ 2023
James trafił do szpitala, ponieważ zaczął mieć problemy z oddychaniem. Nie mógł sobie poradzić bez tlenu i interwencji lekarza. Trzymajcie za niego kciuki.
LIPIEC 2023
James trafił do nas, mając niecałe dwa miesiące. To czas, kiedy dziecko powinno podnosić główkę, ale maluch nie radził sobie z tym zadaniem. Z każdym tygodniem na jaw wychodziły kolejne problemy - wydawałoby się, że nie do pokonania. Siostry wiedziały, że cuda się zdarzają, choć trzeba im trochę pomóc, dlatego od razu zorganizowały rehabilitację. Piszemy „trochę“, ale wysiłek był tytaniczny - cierpliwie, dzień po dniu, James uczył się lepszego kontaktu z własnym ciałem. I wydawałoby się, że postępy są tylko marginalne, aż przyszedł dzień – kilka miesięcy temu - kiedy James podniósł głowę. Jego ciekawskie oczy zlustrowały otoczenie, i zanim się obejrzeliśmy - zaczął siadać. Najpierw ze wsparciem siostry rehabilitantki, a wczoraj samodzielnie! Wszystkie przekazane przez Was godziny rehabilitacji, wszystkie adopcje, całe to wsparcie osiągnęło punkt kulminacyjny, w którym możemy napisać - James ma szansę chodzić.
LUTY 2023
Ma porażenie mózgowe. Nie podnosi główki. Ma rehabilitacje, ale narazie nie ma rezultatów. Gdy poświęci się mu czas, odwdzięcza się pięknym, szczerym uśmiechem.
STYCZEŃ 2022
Pomimo tego, że dosyć długo chorował, teraz rośnie i rozwija się prawidłowo. Trudny czas za sobą, jest coraz silniejszy.
CZERWIEC 2021
Dobrze rośnie, nie ma z nim żadnych kłopotów. Nikt go nie szuka. Szukamy dla chłopca rodziny adopcyjnej.
KWIECIEŃ 2021
James rośnie dobrze. Wygląda na to, że nie będzie się normalnie rozwijał, ale robimy co w naszej mocy, żeby mu pomóc. Nikt o niego nie pyta i go nie szuka.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Mleko terapeutyczne
+14 serc

Mleko terapeutyczne

14,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

STEFA

Marta

Anna Borowska

Krzysiek

Sylwester

Julia Feritoo

Auntie

Patrycja

Ewelina Grabowska

Mati i Maja ❤️

Kinga Dąbrowska

Laura

Ciocia R.

Kasia

Żaneta G.

Anna Ch

Filip

Olga

Jonasz i Roch

Oliwia

Nina

Marta

OLA I ROMAN

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 001 zł
potrzebujemy:
10 000 zł