Przedszkolaki

John 6 l

Urodziny: 04.02.2018
W Kasisi od: 07.09.2022

John trafił do Kasisi ze swoją siostrą. Chłopiec jest albinosem. Fizyczne ataki na osoby z albinizmem, zwłaszcza kobiety i dzieci, to w wielu afrykańskich krajach wciąż duży problem. Dlatego ze względu na bezpieczeństwo dziecka, nie możemy pokazać jego twarzy. Tutaj, w Domu Kasisi, priorytetem jest jego dobro i bezpieczeństwo. Chcemy zrobić wszystko, by w kochających ramionach sióstr i mamies jak najszybciej zapomniał o zagrożeniu.

Kurczak

Kurczak