moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Luyando 17 l

8
Urodziny: 17.07.2006
W Kasisi od: 23.08.2006

Luyando do Kasisi przyniósł ojciec po śmierci mamy dziewczynki, gdy ta miała zaledwie kilka dni. Jest chora i wymaga specjalistycznej opieki. Pomimo tego jest bardzo zadowolona z życia. Każdego wieczoru, kiedy dostaje leki, całuje Siostrę w policzek. Jest pełna energii, zawsze bardzo radosna i hałaśliwa, momentami bywa nawet trochę rozbrykana.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MARZEC 2023
Bardzo lubi spotkania z ludźmi. Jest komunikatywna i towarzyska. Chodzi do szóstej klasy. W szkole ciężko jej idzie, ale się stara. Często choruje na uszy, co chwilę przyjmuje jakieś leki.
LIPIEC 2022
Chodzi do piątej klasy. Kiedyś była w klasie specjalnej, ale zrobiła ogromne postępy i przeniesiono ją do zwykłej klasy. Lubi pomagać w domu, szczególnie w kuchni. Chętnie udziela się również przy innych pracach.
CZERWIEC 2021
Bardzo lubi pomagać w kuchni, szczególnie zmywać naczynia. Jest zainteresowana światem. Chodzi do trzeciej klasy, wcześniej była w klasie dla dzieci specjalnej troski.
LIPIEC 2020
Chodzi do drugiej klasy. W ubiegłym roku często chorowała. Teraz czuje się lepiej choć nadal cierpi czasem na zapalenie uszu. Lubi rysować i tańczyć. Nikt jej nie odwiedza.
STYCZEŃ 2018
Była trudnym dzieckiem, a teraz zrobiła się super ciepłą dziewczynka.  
GRUDZIEŃ 2016
U dziewczynki wszystko dobrze. Niebawem pójdzie do trzeciej klasy.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka jest już zdrowa, dzielnie się trzyma się. Mieszka w Martin’s House. Chodzi do szkoły.
CZERWIEC 2015
W ostatnim czasie nie czuje się dobrze, często ma podwyższoną temperaturę, straciła na wadze, najprawdopodobniej wynika to z jej choroby. Siostry są w trakcie diagnozy.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Śniadanie dla ucznia
+12 serc

Śniadanie dla ucznia

12,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Domi

Ania i Julia

Ania

Marta Leszczyńska

Ewa Rutka

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 437 zł
potrzebujemy:
48 000 zł