moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Luyando 16 l

12
16
Urodziny: 17.07.2006
W Kasisi od: 23.08.2006

Luyando do Kasisi przyniósł ojciec po śmierci mamy dziewczynki, gdy ta miała zaledwie kilka dni. Jest chora i wymaga specjalistycznej opieki. Pomimo tego jest bardzo zadowolona z życia. Każdego wieczoru, kiedy dostaje leki, całuje Siostrę w policzek. Jest pełna energii, zawsze bardzo radosna i hałaśliwa, momentami bywa nawet trochę rozbrykana.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MARZEC 2023
Bardzo lubi spotkania z ludźmi. Jest komunikatywna i towarzyska. Chodzi do szóstej klasy. W szkole ciężko jej idzie, ale się stara. Często choruje na uszy, co chwilę przyjmuje jakieś leki.
LIPIEC 2022
Chodzi do piątej klasy. Kiedyś była w klasie specjalnej, ale zrobiła ogromne postępy i przeniesiono ją do zwykłej klasy. Lubi pomagać w domu, szczególnie w kuchni. Chętnie udziela się również przy innych pracach.
CZERWIEC 2021
Bardzo lubi pomagać w kuchni, szczególnie zmywać naczynia. Jest zainteresowana światem. Chodzi do trzeciej klasy, wcześniej była w klasie dla dzieci specjalnej troski.
LIPIEC 2020
Chodzi do drugiej klasy. W ubiegłym roku często chorowała. Teraz czuje się lepiej choć nadal cierpi czasem na zapalenie uszu. Lubi rysować i tańczyć. Nikt jej nie odwiedza.
STYCZEŃ 2018
Była trudnym dzieckiem, a teraz zrobiła się super ciepłą dziewczynka.  
GRUDZIEŃ 2016
U dziewczynki wszystko dobrze. Niebawem pójdzie do trzeciej klasy.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka jest już zdrowa, dzielnie się trzyma się. Mieszka w Martin’s House. Chodzi do szkoły.
CZERWIEC 2015
W ostatnim czasie nie czuje się dobrze, często ma podwyższoną temperaturę, straciła na wadze, najprawdopodobniej wynika to z jej choroby. Siostry są w trakcie diagnozy.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Talerz dla ucznia
+12 serc

Talerz dla ucznia

12,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

MadziaMadzia

Cyryl Jan Łukasiak

Marta Leszczyńska

Daniel Szudra

beata

Ewa Rutka

Martita

Agnieszka Rydzewska

Agnieszka Matusiak

doula weronika

justyna

Patrycja szewioła

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
465 zł
potrzebujemy:
11 000 zł