Przedszkolaki

Malita 6 l

Urodziny: 24.12.2017
W Kasisi od: 23.03.2023

Dziewczynka jest w Kasisi razem ze swoim bratem Augustine. Malita została okrutnie skrzywdzona przez swojego ojca. Mężczyzna jest już w więzieniu.W sądzie toczy się sprawa przeciwko matce.  Kobieta jednak uciekła i się ukrywa.

Czekolada

Katarzyna Wakuła

Izabela

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.