Przedszkolaki

Malita 6 l

23
Urodziny: 24.12.2017
W Kasisi od: 23.03.2023

Malita i jej brat Augustine znaleźli schronienie w Kasisi, odtrąceni przez tragiczne wydarzenia. Dziewczynka doznała okrutnej krzywdy z rąk własnego ojca. Trafił do więzienia. Jednak sprawiedliwość wciąż poszukuje winnych, teraz tocząc proces przeciwko matce dziewczynki. Niestety, kobieta zdołała uciec i ukryć się, do dziś nie wiemy gdzie przebywa. Teraz, w nowym Domu, Malita otoczona jest mnóstwem miłości i opieki. 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

CZERWIEC 2024
Niedawno zmagała się z uciążliwymi problemami skórnymi na głowie. Jednak dzięki odpowiedniej pielęgnacji, jej stan zdrowia znacząco się poprawił. Choć doświadczyła trudności, to nie zamyka się w sobie, wręcz przeciwnie - jest osobą niezwykle otwartą i chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami z tymi, którym zaufała.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Zaneta

Natalia Podsiad

Aneta

Beata Bojarowska

Aldona

Olga

Ciocia Kinga

JANINA K

Diana Kuryłek

Natalia

Patryk Sowa

Anna

Błażej Ptach

Karolina

Michalina

Kasia

Asia

Maria

Joanna Wawrzyniak

Nikola

Katarzyna Wakuła

Izabela

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 881 zł
potrzebujemy:
15 000 zł