Uczniowie

Margaret 7 l

15
Urodziny: 08.11.2016
W Kasisi od: 21.05.2023

Została przywieziona przez króla wioski. Mężczyzna zainteresował się sytuacją dziewczynki. Margaret została okrutnie skrzywdzona przez ojczyma. Król wioski przez rok walczył, by odebrano dziecko rodzicom, regularnie wzywał policję i opiekę społeczną. W końcu się udało. Jednak rodzina tak bardzo nastraszyła dziewczynkę, że gdy do nas trafiła była kłębkiem nerwów, była przekonana, że to ona zrobiła coś złego i teraz trafi do więzienia. Dziś już wie, że tu jest naprawdę bezpieczna.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

CZERWIEC 2024
Uwielbia bawić się swoimi włosami, spędzając długie chwile na ich zaplataniu. Jednak jeszcze większą przyjemność sprawia jej ich rozplatanie 😃 Stała się niezwykle niezależna. Jej pasją jest taniec w scholi, gdzie z zapałem uczestniczy w próbach i występach.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Martyna M

Mariola Ole

Jacek i Aleksandra Milczarek

Magda Witkowska

Malina

Edyta

Gabriela Gabriela

Ania

Dagmara

Aleksander Terlecki

WeronikaHbl

Dorota

Halina Bider

Natalie

Natalia B

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł