moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Przedszkolaki

Margaret 6 l

5
Urodziny: 08.11.2016
W Kasisi od: 21.05.2023

Została przywieziona przez króla wioski. Mężczyzna zainteresował się sytuacją dziewczynki. Margaret została okrutnie skrzywdzona przez ojczyma. Król wioski przez rok walczył, by odebrano dziecko rodzicom, regularnie wzywał policję i opiekę społeczną. W końcu się udało. Jednak rodzina tak bardzo nastraszyła dziewczynkę, że gdy do nas trafiła była kłębkiem nerwów, była przekonana, że to ona zrobiła coś złego i teraz trafi do więzienia. Dziś już wie, że tu jest naprawdę bezpieczna.

Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

WeronikaHbl

Dorota

Halina Bider

Natalie

Natalia B

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł