Bejbiki

Martha 1 l

Urodziny: 12.01.2023
W Kasisi od: 17.01.2023

Dziewczynka trafiła do nas kilka dni po urodzeniu. Na świecie przywitała ją mama. Kobieta nie może zająć się córką. Jest chora psychicznie. Po porodzie trafiła do szpitala psychiatrycznego. Tata Marthy jest nieznany.

Pączek DOBRA

ml

Martyna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!