Bejbiki

Martha 1 l

Urodziny: 12.01.2023
W Kasisi od: 17.01.2023

Dziewczynka trafiła pod naszą opiekę kilka dni po urodzeniu. Na świecie przywitała ją mama, która mimo miłości do swojej nowo narodzonej córki, nie była w stanie się nią zaopiekować. Powodem jest jej ciężka choroba psychiczna. Po porodzie kobieta została przewieziona do szpitala psychiatrycznego, gdzie znajduje się obecnie pod stałą opieką specjalistów. Ojciec jest nieznany. Naszym celem jest zapewnienie dziewczynce jak najlepszych warunków do rozwoju.

CZERWIEC 2024
Martha należy do dzieci bardzo cichych i spokojnych. Potrzebuje nieco więcej czasu na zaufanie, ale gdy już kogoś pozna, uśmiech nie schodzi jej z buzi. Rośnie zdrowo i nie ma z nią problemów. Nikt jej nie odwiedza.

Mleko terapeutyczne

Mleko terapeutyczne