moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Mary 14 l

19
Urodziny: 12.02.2010
W Kasisi od: 27.06.2018

Mary mimo młodego wieku jest bardzo świadoma tragedii, która ją spotkała. Opuszczone w samym środku afrykańskiego buszu dziecko przywiozła do Kasisi policja. Mała na razie nic o sobie nie mówi. Nie wiemy, skąd jest, co się wydarzyło, wiemy jedynie, bo tak zwykle bywa, że kolejne dni w Kasisi pomogą jej odzyskać poczucie bezpieczeństwa i w końcu Mary opowie nam swoją historię. Dziewczynka jest chora i wygłodzona, ale na szczęście już bezpieczna.

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
13 lat – to już konkret i świadomość czego się chce. A jak do tego dołożymy nastoletnie nastroje i humory, to można nadziać się na burzę z piorunami ;) Na szczęście szybko mijają, a na twarzy Mary pojawia się uroczy, rozbrajający uśmiech, który tak bardzo lubimy. Na tę dziewczynę nie można się długo gniewać! Niedawno Mary przyjęła Pierwsza Komunię Św. Długo się przygotowywała do tej chwili, a kiedy przyszła, głęboko ją przeżyła.
MARZEC 2023
Jest czujnym obserwatorem kasiskiej rzeczywistości i chętnie o niej opowiada siostrom;) Bardzo często wspomina swoją podróż do Polski i miłych ludzi, których tam spotkała.
SIERPIEŃ 2022
Od tego roku jest już w normalnej szkole. Chodzi do pierwszej klasy. Wcześniej była w klasie specjalnej. Zrobiła duże postępy w nauce. Jest zawsze radosna, lubi grać w różne gry.
PAŹDZIERNIK 2021
Mary ma się dobrze. Nie ma już nawrotów choroby, chodzi do szkoły i cieszy się życiem.
CZERWIEC 2021
Chodzi do drugiej klasy z dziećmi specjalnej troski. Jest nieśmiała i cicha, ale też towarzyska. Dobrze radzi sobie w szkole.
MAJ 2019
Szukamy jej rodziców. Jeszcze nie zaczęła szkoły. Jest bardzo zamknięta, powoli zaczyna się uśmiechać i nawiązywać przyjaźnie, przyjmuje na stale leki.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

WB

Agnieszka

DANUTA

Karolina Skwierawska

Jolanta

Uczniowie Klasy 3A Szkoły Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Sulejówku

Rodzina Motyckich

Sylwia

Szymon Czajkowski

Katarzyna Wojtak

Paulina Polańska

Kasia

Mary

Anna Wielgocka-Dudka

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 386 zł
potrzebujemy:
10 000 zł