Mary 11 l

Urodziny: 12.02.2010
W Kasisi od: 27.06.2018

Mary mimo młodego wieku jest bardzo świadoma tragedii, która ją spotkała. Opuszczone w samym środku afrykańskiego buszu dziecko przywiozła do Kasisi policja. Mała na razie nic o sobie nie mówi. Nie wiemy skąd jest, co się wydarzyło, wiemy jedynie, bo tak zwykle bywa, że kolejne dni w Kasisi pomogą jej odzyskać poczucie bezpieczeństwa i w końcu Mary opowie nam swoją historię. Dziewczynka jest chora i wygłodzona, ale na szczęście już bezpieczna.

CZERWIEC 2021
Chodzi do drugiej klasy z dziećmi specjalnej troski. Jest nieśmiała i cicha, ale też towarzyska. Dobrze radzi sobie w szkole.
MAJ 2019
Szukamy jej rodziców. Jeszcze nie zaczęła szkoły. Jest bardzo zamknięta, powoli zaczyna się uśmiechać i nawiązywać przyjaźnie, przyjmuje na stale leki.

Komplet badań

Katarzyna Wojtak

Agnieszka Kuprowska

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!