Mary 11 l

Urodziny: 23.06.2010
W Kasisi od: 13.11.2014

Mary trafiła do nas, ponieważ jej rodzice są chorzy na AIDS i nie są w stanie się nią opiekować. Nie tęskni za nimi, doskonale się odnajduje wśród swoich rówieśników, jest szczęśliwa, czuje się tu bardzo dobrze.

CZERWIEC 2021
Chodzi do piątej klasy. Jest bardzo otwarta, przyjacielska i pomocna. Marzy o wakacjach w Polsce. Nie ma z nią żadnych problemów, dobrze się uczy.
MAJ 2019
Skończyła leczenie. Jest w 2 klasie. Była u mamy na wakacjach, ale kobieta boi się brać córkę na dłużej, bo nie bardzo umie się nią zająć.
STYCZEŃ 2018
Mary bardzo spodobał się pobyt w Polsce, tęskni i ma nadzieję, że jeszcze kiedyś tam, wróci. W tym roku dziewczynka idzie do drugiej klasy.
CZERWIEC 2017
W sierpniu 2017 roku Mary przyjeżdża do Polski na specjalistyczne badania (nie do zrobienia w Zambii) i ustawienie dalszego leczenia. Wykupiliśmy jej już ubezpieczenie, opłacimy też wszystkie badania.
CZERWIEC 2016
Była w domu dwa miesiące i wróciła do Kasisi. Mieszka w Martin’s House. Jest bardzo spokojna. W styczniu ma iść do szkoły.
pokaż starsze

Dżem

Dżem

Filmoteka

Filmoteka

Gry planszowe

Gry planszowe

Fasola

Fasola

Kosz warzyw

Kosz warzyw

LUCY

Filip Motycki

KRZYŚ

Moja

Agnieszka i Stefan Gracz

Małgorzata S.

Bogusia

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!