Uczniowie

Matthew 21 l

9
Urodziny: 25.05.2005
W Kasisi od: 03.09.2007

Matthew trafił do Kasisi jako niemowlę, przyniesiony przez rodzinę po śmierci matki. Od najmłodszych lat wyróżniał się ogromną samodzielnością. Lubi spacerować, rysować i czytać książki, co pozwala mu rozwijać swoją wyobraźnię. Marzy o tym, aby w przyszłości zostać księdzem. Obecnie mieszka ze swoim dziadkiem, z którym jest bardzo szczęśliwy. Matthew nadal otrzymuje wsparcie w ramach projektu „Adoptuj z sercem”, co pomaga mu kontynuować naukę oraz realizować swoje pasje i marzenia.

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MARZEC 2026
Jest w college’u rolniczym i dobrze sobie radzi. Podczas wakacji chętnie angażuje się w pracę na farmie u ojców jezuitów, gdzie zdobywa praktyczne umiejętności i rozwija swoje zainteresowania.
LIPIEC 2024
Chłopak od jakiegoś czasu mieszka z dziadkiem. Regularnie przychodzi do Kasisi po jedzenie. Mówi, że jest mu dobrze i że jest szczęśliwy. Widać, że dziadek dba o niego i bardzo go kocha. Matthew wciąż otrzymuje wsparcie w ramach projektu "Adoptuj z sercem".
LIPIEC 2023
- Kim chcesz być w przyszłości? - Księdzem – od razu pada odpowiedź z ust Matthew. Seminarium kapłańskie wymaga jednak od kandydatów dobrego stanu zdrowia, co może utrudnić Matthew realizację swojego powołania. Chłopiec zmaga się z przewlekłą chorobą. Mocno wierzymy, że znajdzie drogę, na której będzie szczęśliwy. Będziemy go w tym wspierać. 
LIPIEC 2022
Chodzi do ósmej klasy. Dobrze radzi sobie w szkole. Nie lubi popełniać błędów. Jak czegoś nie wie, to szuka odpowiedzi. Jest cichym chłopcem, otwartym na nowe rzeczy. Służy jako ministrant.
MAJ 2021
Był ostatnio na wakacjach u swoich dziadków, ale już więcej nie chce tam jechać. Jego dziadkowie są bardzo biedni. Matthew jest spokojny. Zawsze wie, czego chce.
LIPIEC 2020
Chodzi do szóstej klasy. Jest bardzo lubiany przez wszystkich. Jak każdy nastolatek zaczyna mieć swoje humory.
LIPIEC 2018
Chłopiec jest bardzo dobry, spokojny i wrażliwy. Ma wielu przyjaciół.
GRUDZIEŃ 2016
Idzie do trzeciej klasy. Nie ma żadnych kłopotów ze zdrowiem. Zrobił się bardzo aktywny. Chętnie pomaga.
GRUDZIEŃ 2015
Siostry informują, że u chłopca wszystko w porządku, jest teraz na feriach u wujka. Jak wróci na pewno zamieścimy jakieś zdjęcia:)
CZERWIEC 2015
Chłopiec zaczął leczenie zdiagnozowanej choroby. Dobrze się czuje. Bardzo lubi chodzić do szkoły, jest w pierwszej klasie.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Książki do biblioteki
+20 serc

Książki do biblioteki

20,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Talon na wycieczkę
+100 serc

Talon na wycieczkę

100,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

niki

ALEKSANDRA

Małgorzata Jagielska

Kuba

Magda i Tomasz

Ania

Katarzyna Czyżycka

Marta Błeszyńska

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Wielkanocna zbiórka dla Kasisi

W Polsce Wielkanoc często kojarzy się nie tylko z duchowym wymiarem, ale też z… porządkami. My w Kasisi mamy jednak inny pomysł. Chcemy trochę nabałaganić! A dokładniej, chcemy, aby nasi młodsi chłopcy mogli legalnie zrobić bałagan – taki prawdziwy, dziecięcy, pełen śmiechu i radości.

Budujemy dla nich świetlicę, miejsce, w którym będą mogli oglądać bajki, wysypać klocki na podłogę, grać w planszówki, stworzyć autostradę z samochodów i po prostu… być dziećmi. Mamy już fundamenty, ale w środku wciąż jest pusto.

Możesz nam pomóc wypełnić tę przestrzeń dziecięcą radością: meblami, zabawkami, kolorowymi dodatkami, które sprawią, że każdy dzień w świetlicy będzie pełen śmiechu i zabawy.

Razem możemy sprawić, że Kasisi stanie się miejscem, gdzie bałagan oznacza szczęście.
Dołącz do naszej zbiórki i pomóż nam wyposażyć świetlicę

uzbieranych:
6 916 zł
potrzebujemy:
8 700 zł