moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Memory 17 l

16
6
Urodziny: 20.12.2005
W Kasisi od: 08.11.2007

Memory trafiła do Kasisi gdy miała kilkanaście miesięcy. Została przywieziona przez Ministerstwo Opieki Społecznej. Jej sytuacja rodzinna jest bardzo skomplikowana. Dziewczynka jest zdrowa, pogodna i bardzo inteligentna. Lubi pełnić funkcje przywódcze i ma łatwość w podejmowaniu decyzji. Jest przy tym bardzo samodzielna i dobrze się uczy.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MARZEC 2023
Dziewczynka ma się dobrze. Chodzi do dwunastej klasy. Cały czas mieszka ze swoją rodziną. Otrzymuje od nas wsparcie w ramach projektu „Adoptuj z sercem”.
LIPIEC 2022
Chodzi do liceum. Jest w jedenastej klasie. Wciąż mieszka ze swoją rodziną. Cały czas przekazujemy dziewczynce wsparcie finansowe. Zapewniamy jej edukację oraz ponosimy wszelkie opłaty z nią związane.
CZERWIEC 2021
Po wyjściu mamy z więzienia dziewczynka jeszcze przez dwa lata była w Kasisi. Potem zamieszkała z mamą. Cały czas jest objęta pomocą z projektu „Adoptuj z sercem”, Kasisi opłaca całą jej edukacje i wspiera rodzinę.
WRZESIEŃ 2020
Memory jest w szkole, ponieważ będzie pisać egzaminy. Była raz u swojej matki na wakacjach.
LIPIEC 2018
Memory bardzo dobrze się uczy. Mieszka w House of Mercy. Jest bardzo dojrzała i zawsze super zorganizowana. Odkąd przyszła do House of Mercy bardzo się otworzyła.
GRUDZIEŃ 2016
Odwiedziła ją matka. Co jakiś czas dzwoni, ale nie może jej wziąć do siebie. Memory niebawem zamieszka w Domu Miłosierdzia.
CZERWIEC 2016
Chodzi do piątej klasy. Jest koleżeńska. Lubi śpiewać. Bardzo dużo czyta.
CZERWIEC 2015
Jej matka po dziesięciu latach wyszła z więzienia i przyszła odwiedzić córkę. Nie może jej jednak wziąć do domu, ponieważ nie jest w stanie zapewnić jej opieki. Memory jest bardzo inteligentna. Została przeniesiona do młodszych dzieci w Edmunds House, by tam opiekowała się i dawała przykład młodszym braciom i siostrom.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Talerz dla ucznia
+12 serc

Talerz dla ucznia

12,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Talon na wycieczkę
+100 serc

Talon na wycieczkę

100,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Cyryl Jan Łukasiak

Ewa Dufrat

Hanna Solak

Dorota

Renata Pilimon

Monika Szewczyk

Paweł Witkowski

Edyta Gmyrek

Martyna

Asia

Kachna

Katarzyna Zawada

Joanna Baumgart

MARTA

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
505 zł
potrzebujemy:
11 000 zł