Przedszkolaki

Miniva 6 l

Urodziny: 01.01.2018
W Kasisi od: 01.10.2019

Miniva jest w Kasisi ze starszą siostrą – Anastasią. Policja odebrała ją matce, ponieważ nie była tam bezpieczna.

LIPIEC 2023
Miniva ostatnio podupadła na zdrowiu i straciła apetyt. Jest teraz pod opieką lekarzy, którzy już ustawili jej leczenie. Z niecierpliwością czekamy na poprawę i moment, w którym znowu jedzenie znowu zacznie znikać z jej talerza.
MARZEC 2023
Przez ostatni rok Miniva wydorośłała. Stała się poważniejsza. Na szczęcie cała jej powaga topnieje, gdy na placu zabaw ruszają zabawy. Wtedy reszta świata przestaje dla niej istnieć.
STYCZEŃ 2022
Miniva chodzi do przedszkola. Jest zdrowa, lubi bawić się z innymi dziećmi. Zawsze pełno w niej radości.
CZERWIEC 2021
Mieszka w Martin’s House. Rośnie zdrowo, jest jeszcze nieśmiała, ale powoli zaczyna się otwierać. Chodzi do przedszkola w Kasisi. Nikt jej nie odwiedza.
GRUDZIEŃ 2019
Obecnie jest leczona na gruźlicę.
pokaż starsze

Julia Dołęga

Marcin

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.