Bejbiki

Moses 11 m

Urodziny: 28.07.2023
W Kasisi od: 04.08.2023

Porzucony zaraz po porodzie, daleko od miejsca, które miało być jego domem. Na szczęście, czujność i troska ludzi w jego otoczeniu uratowały go przed tragicznym losem. Gdy jego matka wróciła do wioski sama, bez nowo narodzonego dziecka, mieszkańcy od razu zauważyli, że coś jest nie tak. Zorganizowana akcja poszukiwawcza zakończyła się sukcesem – odnaleziono Mosesa, który natychmiast został przewieziony do najbliższego szpitala, gdzie otrzymał niezbędną pomoc medyczną. Po ustabilizowaniu jego stanu zdrowia, chłopiec został przekazany do Kasisi. Tu, w miejscu które jest dla wielu dzieci jak prawdziwy DOM, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby Moses mógł poczuć się bezpiecznie. Naszym celem jest, by zrozumiał, że mimo trudnych początków, świat jest pełen ludzi gotowych go przytulić i wspierać – nawet jeśli czasami jest to możliwe jedynie na odległość.

CZERWIEC 2024
Odnaleźliśmy jego babcię, która od razu postanowiła go odwiedzić. Był to dla niej bardzo ważny moment - po raz pierwszy mogła zobaczyć swojego wnuka. Przyniosła dla niego zapas pieluch. Moses rośnie zdrowo, nie ma z nim problemów.
Dziś kończę 11 miesięcy. Podaruj mi Tort

DZIŚ OBCHODZĘ
URODZINY

Tort urodzinowy dla dziecka

Dziś wspaniały dzień – Twoje dziecko obchodzi urodziny! Jest bogatsze o kolejny rok doświadczeń, nauki i, przede wszystkim, miłości, którą otrzymuje od Ciebie, drogi Rodzicu!

Spraw, aby ten dzień był wyjątkowy, i podaruj wirtualny tort, który w Zambii zamieni się w najprawdziwsze spełnienie marzeń. Czytanki, zabawki, nauka gry na instrumencie, a może po prostu coś ładnego? Możesz mieć pewność, że zadbamy o wspaniałe urodzinowe wspomnienia!

Przytulanki

Przytulanki