moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Bejbiki

Mwangala 1 l

20
Urodziny: 03.06.2022
W Kasisi od: 27.01.2023

Dziewczynka trafiła do nas, ponieważ kobieta, która ją urodziła nie dorosła jeszcze do bycia matką. Trudni się prostytucją.  Tata zniknął bez śladu. Sąsiedzi, widząc jak dzieci są pozostawiane bez opieki, w obawie o ich zdrowie i życie, postanowili zawiadomić odpowiednie służby. Po interwencji, policja przywiozła Mwangalę i jej rodzeństwo do Kasisi.

 

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Mwangala ma się dobrze. Jest zdrowa. Apetyt jej dopisuje. Lubi być noszona na rękach. Jak się ją posadzi nie ukrywa swego niezadowolenia;)
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
Mleko terapeutyczne
+14 serc

Mleko terapeutyczne

14,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Adriana Gamrot

Sylwia wrvrb

Kasia

Ania

Żurawscy

Dominik

Ilona Kittner

Maciej

Dominika

Antek

Tch.Katarzyna

Monia

Ula

NataliaM

Kasia

Anna Solecka

Jolanta

Karolina

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł