moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Pilna adopcja
Bejbiki

Mwangala 9 m

5
5
Urodziny: 03.06.2022
W Kasisi od: 27.01.2023

Dziewczynka trafiła do nas, ponieważ kobieta, która ją urodziła nie dorosła jeszcze do bycia matką. Trudni się prostytucją.  Tata zniknął bez śladu. Sąsiedzi, widząc jak dzieci są pozostawiane bez opieki, w obawie o ich zdrowie i życie, postanowili zawiadomić odpowiednie służby. Po interwencji, policja przywiozła Mwangalę i jej rodzeństwo do Kasisi.

 

 

 

Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Mleko terapeutyczne
+14 serc

Mleko terapeutyczne

14,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

NataliaM

Kasia

Anna i Urszula

Violetta Ksiezniak

Jolanta

Karolina

Cyryl Jan Łukasiak

MADZIAMADZIA

Barbara

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
505 zł
potrzebujemy:
11 000 zł