Bejbiki

Mwangala 2 l

21
Urodziny: 03.06.2022
W Kasisi od: 27.01.2023

Dziewczynka trafiła do nas w wyniku dramatycznych okoliczności. Kobieta, która ją urodziła, nie była jeszcze gotowa na podjęcie odpowiedzialności związanej z macierzyństwem. Niestety, ojciec dziewczynki również nie sprostał swoim obowiązkom, znikając bez śladu i zostawiając rodzinę bez wsparcia. Sąsiedzi, zaniepokojeni sytuacją, zauważyli, że dzieci są regularnie pozostawiane bez opieki. Troska o zdrowie i bezpieczeństwo najmłodszych skłoniła ich do podjęcia działań. Obawiając się, że dalsze zaniedbania mogą prowadzić do tragicznych konsekwencji, postanowili poinformować odpowiednie służby. Po otrzymaniu zgłoszenia, policja natychmiast zareagowała i przeprowadziła interwencję. W wyniku tych działań, Mwangala i jej rodzeństwo zostali przewiezieni do Kasisi, gdzie mogą liczyć na bezpieczne schronienie i opiekę.

 

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

CZERWIEC 2024
Mwangala miewa problemy ze zdrowiem. Pojawiają się u niej liczne alergie i kłopoty skórne. Cały czas jest pod opieką naszych kasiskich pielęgniarzy. Dzięki Waszemu wsparciu możemy szybko interweniować w kryzysowych momentach. Przekażcie jej trochę ciepłej energii :)
LIPIEC 2023
Mwangala ma się dobrze. Jest zdrowa. Apetyt jej dopisuje. Lubi być noszona na rękach. Jak się ją posadzi nie ukrywa swego niezadowolenia;)
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Butelka na mleko
+20 serc

Butelka na mleko

20,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Ela

Adriana Gamrot

Sylwia wrvrb

Kasia

Ania

Żurawscy

Dominik

Ilona Kittner

Maciej

Dominika

Antek

Tch.Katarzyna

Monia

Ula

NataliaM

Kasia

Anna Solecka

Jolanta

Karolina

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 218 zł
potrzebujemy:
10 000 zł