Uczniowie

Natasha 11 l

14
Urodziny: 18.08.2012
W Kasisi od: 03.01.2013

Jej mama odeszła z tego świata podczas porodu, pozostawiając nowo narodzoną dziewczynkę zupełnie samą. Pozbawiona matczynej opieki i miłości, bardzo szybko trafiła do Kasisi. To miejsce stało się dla niej nie tylko schronieniem, ale także jedyną nadzieją na przetrwanie. Natasha przybyła w opłakanym stanie – wycieńczona, wychudzona, z licznymi oznakami niedożywienia. Na szczęście, dzięki troskliwej opiece, z czasem dziewczynka zaczęła dochodzić do siebie. Jej zdrowie powoli się poprawiało, choć do dziś zmaga się z nawracającymi infekcjami i osłabieniem. Jednak to, co najbardziej przykuwa uwagę w tej dziewczynie, to jej niezwykły charakter i osobowość. Natasha już od najmłodszych lat wykazywała cechy prawdziwego przywódcy grupy rówieśniczej. Jej przyjazna postawa i chęć niesienia pomocy sprawiły, że stała się ulubienicą nie tylko rówieśników, ale też młodszych kolegów i koleżanek. Uwielbia zajmować się maluchami, organizować zabawy i czuwać nad ich bezpieczeństwem. Z ogromnym zapałem uczy ich nowych rzeczy, dzieląc się wiedzą i umiejętnościami. Sama także bardzo dobrze się uczy. 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Natasha jest kochaną dziewczyną, która chętnie pomaga innym. Szczególnie młodszym dzieciakom. Uwielbia się nimi zajmować i organizować zabawy. Każdy dzień traktuje jak nową przygodę. Z uśmiechem czeka na to, co ją „dziś” spotka. Lubi chodzić do szkoły. Uczy się bardzo dobrze.
LIPIEC 2022
Chodzi do trzeciej klasy. W szkole osiąga bardzo dobre wyniki. Lubi zajmować się młodszymi dziećmi. Zawsze dba o swój wygląd. Lubi mieć porządek wokół siebie.
CZERWIEC 2021
Bardzo dobrze radzi sobie w szkole. Chodzi do drugiej klasy. Zawsze ma dużo do powiedzenia. Jest aktywna, towarzyska i bardzo lubiana przez dzieci.
MAJ 2019
Chodzi do przedszkola. Lubi piłkę ręczną i koszykówkę. Uwielbia jeść, chociaż zupełnie tego po niej nie widać. Jest bardzo grzeczna.
CZERWIEC 2016
Natasha często choruje. Potrzebuje dużo troski.
MAJ 2015
Dziewczynka jest w grupie przedszkolnej Tigers. Bardzo urosła, nie widać już różnicy między nią a rówieśnikami. Jest przywódcą. Zarządza wszystkimi.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Marta

Wiola

Daria

Barbara Drozdowska

Helena i Marcel

Patrycja

Małgorzata Topczewska

Jadwiga

Paweł

Radosław Filipek

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł