Natasha 8 l

Urodziny: 18.08.2012
W Kasisi od: 03.01.2013

Mama Natashy zmarła przy porodzie, więc bardzo szybko dziewczynka trafiła do domu dziecka. Kasisi stało się dla niej nie tylko domem, ale jedyną szansą na przeżycie. Była w bardzo złym stanie. Na szczęście u nas z czasem dziewczynka urosła i podreperowała zdrowie, choć nadal często choruje. Z usposobienia to prawdziwy przywódca grupy.

MAJ 2019
Chodzi do przedszkola. Lubi piłkę ręczną i koszykówkę. Uwielbia jeść, chociaż zupełnie tego po niej nie widać. Jest bardzo grzeczna.
CZERWIEC 2016
Natasha często choruje. Potrzebuje dużo troski.
MAJ 2015
Dziewczynka jest w grupie przedszkolnej Tigers. Bardzo urosła, nie widać już różnicy między nią a rówieśnikami. Jest przywódcą. Zarządza wszystkimi.

Fasola

Agnieszka

Natalia Dachtera

Dzień Dziecka w Kasisi

Młodemu człowiekowi trzeba pozwolić marzyć i pomóc mu te marzenia spełniać. Wsłuchując się w to, o czym myślą nasze dzieci, chcemy je z okazji Dnia Dziecka zaskoczyć i spełnić każdemu choć jedno małe pragnienie.