Natasha 10 l

Urodziny: 2011
W Kasisi od: 10.12.2018

Natasha do Kasisi trafiła razem ze swoją kuzynką. Niedawno zmarła wychowująca je babcia, wcześniej odeszli rodzicie. Do Kasisi dziewczynkę przyprowadziła starsza siostra, która sama jest chora i ma malutkie dziecko. Dziewczynka pomimo, że powinna, nie chodziła do szkoły.

CZERWIEC 2021
Natasha chodzi do trzeciej klasy. Lubi zajmować się młodszymi dziećmi i zaplatać włosy. Jest nieśmiała. Tańczy w scholi.
GRUDZIEŃ 2019
Po wakacjach idzie do drugiej klasy. Lubi szkołę, swoją wychowawczynię i język nyanja. Zapytana kim chce zostać w przyszłości powiedziała- siostrą zakonną.

Fasola

SONIA

Anna Rogulska

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!