moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Natasha 12 l

9
Urodziny: 03.05.2011
W Kasisi od: 10.12.2018

Natasha do Kasisi trafiła razem ze swoją kuzynką. Niedawno zmarła wychowująca je babcia, wcześniej odeszli rodzicie. Do Kasisi dziewczynkę przyprowadziła starsza siostra, która sama jest chora i ma malutkie dziecko. Dziewczynka pomimo że powinna, nie chodziła do szkoły.

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Natasha ostatnio ma trudny czas w szkole. Ciężko idzie jej nauka. Szybko się zniechęca i poddaje, co zaczyna być widoczne w jej ocenach. Dużo z nią rozmawiamy, tłumacząc, że nie może rezygnować z nauki i czytania i od tego, ile teraz włoży wysiłku, będzie zależała jej przyszłość. Natasha wie, że w Kasisi siostry edukację stawiają na pierwszym miejscu. Tu nie ma taryfy ulgowej i chodzenia na skróty. Dziewczynką interesuje się jej starsza siostra. Gdy tylko nadarza się okazja, Natasja jeździ do niej na wakacje.
LIPIEC 2022
Jest w czwartej klasie. Nigdy nie było z nią problemów. Swoim uśmiechem potrafi ukoić każde emocje. W szkole bardzo się stara, by być coraz lepszą.
CZERWIEC 2021
Natasha chodzi do trzeciej klasy. Lubi zajmować się młodszymi dziećmi i zaplatać włosy. Jest nieśmiała. Tańczy w scholi.
GRUDZIEŃ 2019
Po wakacjach idzie do drugiej klasy. Lubi szkołę, swoją wychowawczynię i język nyanja. Zapytana kim chce zostać w przyszłości powiedziała- siostrą zakonną.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Talon na wycieczkę
+100 serc

Talon na wycieczkę

100,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Karolina

Kasia

Danuta i Robert Fajferek

Krzysztof Przybysz

SONIA

Katarzyna Kramarczyk

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 551 zł
potrzebujemy:
5 000 zł