Natasha 11 l

Urodziny: 2011
W Kasisi od: 10.12.2018

Natasha do Kasisi trafiła razem ze swoją kuzynką. Niedawno zmarła wychowująca je babcia, wcześniej odeszli rodzicie. Do Kasisi dziewczynkę przyprowadziła starsza siostra, która sama jest chora i ma malutkie dziecko. Dziewczynka pomimo, że powinna, nie chodziła do szkoły.

CZERWIEC 2021
Natasha chodzi do trzeciej klasy. Lubi zajmować się młodszymi dziećmi i zaplatać włosy. Jest nieśmiała. Tańczy w scholi.
GRUDZIEŃ 2019
Po wakacjach idzie do drugiej klasy. Lubi szkołę, swoją wychowawczynię i język nyanja. Zapytana kim chce zostać w przyszłości powiedziała- siostrą zakonną.

Fasola

SONIA

Anna Rogulska

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!