moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Patrick 18 l

17
Urodziny: 08.08.2005
W Kasisi od: 08.02.2009

Znaleziono go porzuconego na ulicy. Do Kasisi przywiozła go policja. Mimo starań nie udało się znaleźć jego rodziny. 

Patrick bardzo przywiązuje się do ludzi i wchodzi z nimi w głębsze relacje. Dobrze się uczy i lubi szkołę. Uwielbia jeść, ma wśród mieszkańców Kasisi opinię wyjątkowego smakosza.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
To nasz kolejny kandydat na studia w Polsce. Wiemy, że takiej szansy nie zmarnuje, bo widzieliśmy, jak wystrzelił, gdy dostał możliwość nauki w szkole jezuickiej, jednej z najlepszych szkół w Zambii. Gdy przyszedł do Kasisi był zbuntowany, mieliśmy z nim trochę problemów. Szkoła Jezuitów odmieniła chłopaka na dobre. Stał się odpowiedzialny i uczynny. Bardzo mu zależy, by kształcić się dalej. A my widząc takie zaangażowanie, staniemy na głowie, by marzenie chłopca spełniło się. Nadchodzący, ostatni rok w szkole będzie dla Patricka decydujący. Mocno trzymamy za niego kciuki!
LIPIEC 2022
Chodzi do dziesiątej klasy. Jest w szkole z internatem. Bardzo spokojny, umuzykalniony chłopak. W kościele zawsze gra na bębnach. Gdy przyjeżdża do Kasisi, meczyk piłkarski z kolegami jest obowiązkowy.
CZERWIEC 2021
Chodzi do liceum, jest w dziewiątej klasie. Dobrze się uczy, jest spokojny i odpowiedzialny, a także pewny siebie, nie boi się wyrazić swojego zdania.
LIPIEC 2020
Patrick chodzi do ósmej klasy. Bardzo się ostatnio zmienił. Jest uczynny, otwarty i przyjacielski względem wszystkich. Pięknie gra na bębnie. Uczy się dobrze. Tęskni za szkołą.
LIPIEC 2018
Patrick jest liderem wśród chłopców. Chodzi do szóstej klasy. Jest bardzo poważny i zorganizowany. Zawsze można na nim polegać.
GRUDZIEŃ 2016
Patrick dorasta i przechodzi przez trudniejszy okres. Buntuje się i wydaje mu się, że jest panem całego świata. Siostra jednak trzyma rękę na pulsie, a Wy trzymajcie kciuki, żeby bunt szybko minął;)
CZERWIEC 2016
Jest już u dużych chłopców. Chodzi do czwartej klasy, Bardzo urósł. Dobrze gra w piłkę.
CZERWIEC 2015
Chodzi do trzeciej klasy. Dobrze się uczy. Bardzo lubi szkołę.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Dzień pobytu w szpitalu
+120 serc

Dzień pobytu w szpitalu

120,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Ivona

Justyna

BJWJ

Joanna Baumgart

Klaudiusz Blaszczyk

Ania, Witek z Szymkiem i Kamilem

Kasia

Kasia

D.K.W.J.M.D Szupryczyńscy

eliza szaszka-repeć

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł