Uczniowie

Patrick 18 l

7
Urodziny: 08.08.2005
W Kasisi od: 08.02.2009

Znaleziono go porzuconego na ulicy. To policja przewiozła go do Kasisi, miejsca, które miało stać się jego nowym Domem. Mimo intensywnych poszukiwań i wielu prób, nie udało się odnaleźć jego rodziny ani ustalić, skąd pochodził. Patrick, bo tak go nazwano, szybko zyskał sympatię wszystkich w Kasisi. Jest chłopcem, który z łatwością nawiązuje relacje z innymi ludźmi. Wszyscy zauważyli, że jego otwartość i serdeczność sprawiają, że łatwo zdobywa przyjaciół wśród rówieśników. W szkole radzi sobie bardzo dobrze. Nauka sprawia mu przyjemność. Nauczyciele cenią jego pilność i ciekawość świata. Poza szkolnymi obowiązkami, Patrick ma również pasję, która wyróżnia go wśród innych mieszkańców Kasisi – jest wyjątkowym smakoszem. Uwielbia jeść i często potrafi rozpoznać subtelne smaki, które umykają innym. Jego miłość do jedzenia sprawia, że jest uważany za prawdziwego eksperta kulinarnego.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
To nasz kolejny kandydat na studia w Polsce. Wiemy, że takiej szansy nie zmarnuje, bo widzieliśmy, jak wystrzelił, gdy dostał możliwość nauki w szkole jezuickiej, jednej z najlepszych szkół w Zambii. Gdy przyszedł do Kasisi był zbuntowany, mieliśmy z nim trochę problemów. Szkoła Jezuitów odmieniła chłopaka na dobre. Stał się odpowiedzialny i uczynny. Bardzo mu zależy, by kształcić się dalej. A my widząc takie zaangażowanie, staniemy na głowie, by marzenie chłopca spełniło się. Nadchodzący, ostatni rok w szkole będzie dla Patricka decydujący. Mocno trzymamy za niego kciuki!
LIPIEC 2022
Chodzi do dziesiątej klasy. Jest w szkole z internatem. Bardzo spokojny, umuzykalniony chłopak. W kościele zawsze gra na bębnach. Gdy przyjeżdża do Kasisi, meczyk piłkarski z kolegami jest obowiązkowy.
CZERWIEC 2021
Chodzi do liceum, jest w dziewiątej klasie. Dobrze się uczy, jest spokojny i odpowiedzialny, a także pewny siebie, nie boi się wyrazić swojego zdania.
LIPIEC 2020
Patrick chodzi do ósmej klasy. Bardzo się ostatnio zmienił. Jest uczynny, otwarty i przyjacielski względem wszystkich. Pięknie gra na bębnie. Uczy się dobrze. Tęskni za szkołą.
LIPIEC 2018
Patrick jest liderem wśród chłopców. Chodzi do szóstej klasy. Jest bardzo poważny i zorganizowany. Zawsze można na nim polegać.
GRUDZIEŃ 2016
Patrick dorasta i przechodzi przez trudniejszy okres. Buntuje się i wydaje mu się, że jest panem całego świata. Siostra jednak trzyma rękę na pulsie, a Wy trzymajcie kciuki, żeby bunt szybko minął;)
CZERWIEC 2016
Jest już u dużych chłopców. Chodzi do czwartej klasy, Bardzo urósł. Dobrze gra w piłkę.
CZERWIEC 2015
Chodzi do trzeciej klasy. Dobrze się uczy. Bardzo lubi szkołę.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Tosia

Marta J

Ivona

D.K.W.J.M.D Szupryczyńscy

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 389 zł
potrzebujemy:
10 000 zł