Precious 7 l

Urodziny: 27.11.2015
W Kasisi od: 03.12.2015

Dziewczynka jest wcześniakiem, urodziła się w szóstym miesiącu ciąży. Trafiła do nas po tygodniu ze szpitala, który znajduje się ok. 300 km od Kasisi. Jej mama jest ciężko chora, nie mamy żadnej wiadomości o jej losie.

LUTY 2022
Precious chodzi do szkoły. Jest w klasie dla dzieci specjalnej troski. Zarówno w szkole jaki i w domu, potrzebuje dużo pomocy, uwagi i wsparcia. Za wszystko odwdzięcza się uśmiechem. To bardzo kochana dziewczynka.
MAJ 2021
Chodzi do pierwszej klasy do szkoły poza Kasisi. Ma trochę trudności w szkole. Jest bardzo cicha, ale lubiana.
MAJ 2019
Jest bardzo inteligentna i grzeczna. Przeszła do starszej grupy do Edmund’s House. Lubi kolorowanki.
CZERWIEC 2017
Precious skończyła leczenie na gruźlice, ale teraz ma malarie. Jest fajnym, uśmiechniętym i energicznym dzieckiem.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka rośnie jak na drożdżach. Jest na leczeniu gruźliczym i bardzo dobrze na nie reaguje.
STYCZEŃ 2016
Nowy Rok i od razu musimy działać w trybie pilnym. Precious, nasza bohaterska wcześniaczka, trafiła dziś do szpitala. Jej stan pogorszył się rano, serce i płuca trochę jeszcze nie dają rady, do tego dołączyła anemia. Lekarze ustabilizowali jej stan i są dobrej myśli, ale prosimy Was o wsparcie modlitewne i kciukowe.
pokaż starsze

Natalia Gładczak

Dorota i Piotr

Izabella

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.