Precious 8 l

Urodziny: 27.11.2015
W Kasisi od: 03.12.2015

Dziewczynka jest wcześniakiem, urodziła się w szóstym miesiącu ciąży. Trafiła do nas po tygodniu ze szpitala, który znajduje się ok. 300 km od Kasisi. Jej mama jest ciężko chora, nie mamy żadnej wiadomości o jej losie.

LIPIEC 2023
Precious to dziewczyna, która nosi w sobie ogrom miłości i uczuć. Chociaż bywa czasem trochę zaborcza, zwłaszcza gdy bardzo polubi jakiegoś wolontariusza, to jedynie podkreśla jej potrzebę bliskości i uwagi. Jej postawa wobec ludzi, których ceni, jest dowodem na to, jak wiele ma do zaoferowania. Mimo lekkiego opóźnienia w rozwoju, Precious świetnie sobie radzi i prowadzi normalne życie. W drugiej klasie pokazuje, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.
LUTY 2022
Precious chodzi do szkoły. Jest w klasie dla dzieci specjalnej troski. Zarówno w szkole jaki i w domu, potrzebuje dużo pomocy, uwagi i wsparcia. Za wszystko odwdzięcza się uśmiechem. To bardzo kochana dziewczynka.
MAJ 2021
Chodzi do pierwszej klasy do szkoły poza Kasisi. Ma trochę trudności w szkole. Jest bardzo cicha, ale lubiana.
MAJ 2019
Jest bardzo inteligentna i grzeczna. Przeszła do starszej grupy do Edmund’s House. Lubi kolorowanki.
CZERWIEC 2017
Precious skończyła leczenie na gruźlice, ale teraz ma malarie. Jest fajnym, uśmiechniętym i energicznym dzieckiem.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka rośnie jak na drożdżach. Jest na leczeniu gruźliczym i bardzo dobrze na nie reaguje.
STYCZEŃ 2016
Nowy Rok i od razu musimy działać w trybie pilnym. Precious, nasza bohaterska wcześniaczka, trafiła dziś do szpitala. Jej stan pogorszył się rano, serce i płuca trochę jeszcze nie dają rady, do tego dołączyła anemia. Lekarze ustabilizowali jej stan i są dobrej myśli, ale prosimy Was o wsparcie modlitewne i kciukowe.

Babka wielkanocna

Babka wielkanocna

Czekolada

Czekolada

Książki do biblioteki

Książki do biblioteki

przybory malarskie

przybory malarskie

Kurczak

Kurczak

Daria i Andrzej

:D

Maja

Cichoniowie

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!