Przedszkolaki

Precious 5 l

Urodziny: 27.11.2015
W Kasisi od: 03.12.2015

Dziewczynka jest wcześniakiem, urodziła się w szóstym miesiącu ciąży. Trafiła do nas po tygodniu ze szpitala, który znajduje się ok. 300 km od Kasisi. Jej mama jest ciężko chora, nie mamy żadnej wiadomości o jej losie.

MAJ 2021
Chodzi do pierwszej klasy do szkoły poza Kasisi. Ma trochę trudności w szkole. Jest bardzo cicha, ale lubiana.
MAJ 2019
Jest bardzo inteligentna i grzeczna. Przeszła do starszej grupy do Edmund’s House. Lubi kolorowanki.
CZERWIEC 2017
Precious skończyła leczenie na gruźlice, ale teraz ma malarie. Jest fajnym, uśmiechniętym i energicznym dzieckiem.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka rośnie jak na drożdżach. Jest na leczeniu gruźliczym i bardzo dobrze na nie reaguje.
STYCZEŃ 2016
Nowy Rok i od razu musimy działać w trybie pilnym. Precious, nasza bohaterska wcześniaczka, trafiła dziś do szpitala. Jej stan pogorszył się rano, serce i płuca trochę jeszcze nie dają rady, do tego dołączyła anemia. Lekarze ustabilizowali jej stan i są dobrej myśli, ale prosimy Was o wsparcie modlitewne i kciukowe.
pokaż starsze

zosia matławska

Barbara, Piotrek i Karolina

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!