Rebecca 10 l

Urodziny: 17.06.2013
W Kasisi od: 31.12.2013

Matka dziewczynki przyniosła ją do Kasisi mówiąc, że jest pozytywna i ma HIV, ale okazało się, że to nieprawda. Jej matka już nie wróciła do Kasisi. Siostry mają nadzieję, że Rebbeca znajdzie nową kochającą rodzinę. Jest zdrowym, pogodnym dzieckiem.

LIPIEC 2023
Rebecca to spokojna dziewczynka. Chodzi do 4. klasy. Choć nie jest zbyt aktywna w grupie swoich rówieśniczek, z osobami, które najbardziej lubi, okazuje się być pełną werwy i energii. Jej sytuacja rodzinna jest skomplikowana; niedawno jej matka ponownie pojawiła się w Kasisi. Jest w bardzo trudnej sytuacji i ma na utrzymaniu jeszcze czworo innych dzieci. Regularnie otrzymuje od nas wsparcie w postaci jedzenia.
LIPIEC 2022
Dziewczynka nie radziła sobie w szkole, dlatego została przeniesiona do klasy specjalnej. Służy to przygotowaniu jej do normalnego nauczania. Jak tylko uda się nadrobić program, ponownie znajdzie się w normalnej klasie. Uwielbia śpiewać, gdy tylko trzeba przedstawić swoje umiejętności wokalne, natychmiast zgłasza się na ochotnika.
CZERWIEC 2021
Chodzi do pierwszej klasy do szkoły poza Kasisi. Zawsze uśmiechnięta, ale cicha. Obserwuje wszystko, zanim się odezwie.
MAJ 2019
Chodzi do przedszkola. Jest bardzo aktywna, lubi malować i oglądać telewizję. Ma pokojowe nastawienie do innych dzieci.
LIPIEC 2018
Dziewczynka jest w Edmund’s House chodzi do przedszkola i jak każdy przedszkolak uwielbia zabawy.
CZERWIEC 2017
Rebbeca bardzo dobrze rośnie, wszystko u niej w porządku.
CZERWIEC 2016
Jest w dużych bejbikach. Szukamy dla niej rodziny adopcyjnej. To bardzo mądra dziewczynka. Lubi dużo mówić. Ma predyspozycje przywódcze.

Kurczak

Kurczak