Uczniowie

Rhoda 10 l

11
Urodziny: 19.09.2013
W Kasisi od: 21.11.2022

Rhoda przebywa obecnie w Kasisi wraz ze swoim rodzeństwem. Ich rodzice żyją, jednak z powodu poważnych problemów zdrowotnych nie są w stanie zająć się swoimi dziećmi. Tata Rhody zdecydował się wyruszyć na poszukiwanie pracy, mając nadzieję, że będzie w stanie utrzymać rodzinę. Niestety, jego wysiłki nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, co zmusiło rodziców do podjęcia trudnej decyzji i zwrócenia się o pomoc w opiece nad swoimi pociechami. Byli pewni, że w Kasisi dzieci będą bezpieczne i dobrze zaopiekowane. Rhoda doskonale zaaklimatyzowała się w nowym miejscu. Szybko nawiązała przyjaźnie i znalazła koleżanki, z którymi uwielbia spędzać czas na zabawie i wygłupach. Jej twarz niemal zawsze rozświetla szeroki uśmiech. 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

STYCZEŃ 2023
Świetnie zaaklimatyzowała się w Kasisi. Szybko znalazła koleżanki, z którymi lubi się bawić i wygłupiać. Często się uśmiecha. Gdy widzi, że ktoś robi jej zdjęcie, natychmiast ustawia się w pozie;)
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Rajstopki do szkoły
+15 serc

Rajstopki do szkoły

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Sandra

Aneta

Ola

Sara

Monika Skrzypek

Ania

Marcin Małysz

Kasia

Marta

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł