Bejbiki

Ruth 11 m

Urodziny: 25.08.2023
W Kasisi od: 01.02.2024

Dziewczynka przebywa w Kasisi wraz ze swoim bratem bliźniakiem Reubenem oraz starszą siostrą Dorcas. Ich mama doświadczyła ogromnego cierpienia po stracie męża. To tragiczne wydarzenie doprowadziło ją do załamania nerwowego. Była zbyt osłabiona psychicznie, by sprostać wymaganiom codzienności i opieki nad dziećmi. W tej desperackiej sytuacji postanowiła zwrócić się do nas o pomoc. Ruth jest cicha i wycofana. Mamy nadzieję, że gdy tylko jej mama odzyska siły i stanie na nogi, wróci po swoje dzieci, a my będziemy mogli obserwować, jak ta rodzina stopniowo znów odnajduje szczęście i spokój.

CZERWIEC 2024
Mała Ruth przeszła już do starszej grupy bejbików, gdzie powoli się odnajduje. Wciąż jest bardzo spokojną i poważną dziewczynką - przeciwieństwo swojego brata Reubena :)
MARZEC 2024
Gdy patrzy się na Ruth i jej brata, nie ma wątpliwości, że widzi się bliźnięta:) Jednak wspólne mają tylko cechy zewnętrzne. Osobowościowo to woda i ogień. Ruth jest poważna, spokojna, trzyma się na uboczu, Nie lubi zwracać na siebie uwagi. Docenia, gdy się ją przytuli, ale nigdy sama z siebie o to nie zabiega. Lubi bawić się misiem w swoim łóżeczku. Gdy jest w altance dla bejbików na zewnątrz, wtedy w ruch idą wszelkie zabawki sensoryczne. Najbardziej lubi te dźwiękowe. Bez problemu zaaklimatyzowała się w Kasisi.

Pościel dla dziecka

Pościel dla dziecka