moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Sandra 19 l

15
15
Urodziny: 02.07.2003
W Kasisi od: 02.08.2003

Sandra trafiła do Kasisi jako niemowlę przyniesiona przez ojca. Od czasu do czasu udaje mu się odwiedzić córkę. Dziewczynka jest bardzo dojrzała jak na swój wiek. To rezolutna, bardzo dobra i kochana dziewczynka. W Kasisi czuje się jak w rodzinie. Teraz uśmiech bardzo rzadko schodzi z jej twarzy. Lubi rysować, biegać, dużą sympatią darzy też młodsze dzieci – często się nimi opiekuje.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2022
Przez jakiś czas mieszkała z tatą. Wróciła do Kasisi. Była bardzo zaniedbana, ma kłopoty ze zdrowiem. Chodzi do ósmej klasy. Zostanie już u nas.
CZERWIEC 2021
Mieszka u ciężko chorego ojca. Opłacamy jej szkole i wspieramy całą rodzinę. Jest w ósmej klasie. Przyjeżdża zawsze na wakacje i święta.
SIERPIEŃ 2020
Sandra pojechała do taty na wakacje i już nie wróciła bo covid ją uziemił ale dzwonią i mówią że wszystko dobrze. Ojciec się ożenił i nowa mama pokochała Sandrę.
PAŹDZIERNIK 2018
Sandra, która ostatnie tygodnie spędziła w House of Hope powoli wraca do sił. Jej organizm musi poradzić sobie z osłabieniem, a my robimy wszystko by mu w tym pomóc. Specjalna dieta, witaminy, minerały i w końcu jest lepiej. Sandra wróciła do koleżanek w House of Mercy. Trzymamy za nią kciuki!!!
LIPIEC 2018
Sandra jest w House of Mercy. Dorosła więc jeździ na wakacje do taty i babci. Być może zostanie u nich na dłużej.
GRUDZIEŃ 2016
Sandrę odwiedza jej tata, jest bardzo chory, ma gruźlicę. Dziewczynka raz w tygodniu do niego dzwoni.
CZERWIEC 2016
Sandra jest bardzo dobrym człowiekiem. Chętnie pomaga siostrze we wszystkim. Chodzi do czwartej klasy. Tata dziewczynki jest umierający.
CZERWIEC 2015
Jest na leczeniu. Czasem odwiedza ją tata. Należy do kasiskiego chóru. Bardzo lubi opiekować się dziećmi.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Leki na malarię
+25 serc

Leki na malarię

25,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Cyryl Jan Łukasiak

Jolanta Szczepek

Figiel

Klaudyna Pietryka

Magda z ekoMalucha

Ania Makowska

Ewa Dufrat

Dominika Sulinska

Paula

Sandra rus

paula

Iwona

Bernadeta

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
2 745 zł
potrzebujemy:
17 000 zł