Bejbiki

Susan 4 m

Urodziny: 2020
W Kasisi od: 18.05.2020

Dziewczynka urodziła się jako wcześniak. Kiedy do nas trafiła ważyła nieco ponad 2 kilogramy. Krótko po porodzie matka podrzuciła ją do jednego ze szpitali w Lusace i zniknęła. Nie znamy jej nazwiska, nie wiemy o niej nic prócz tego, że już jest bezpieczna. Zrobimy wszystko, by była szczęśliwa.

LIPIEC 2020r.
Susan niedawno chorowała ale już jest dobrze. Ładnie rośnie i dobrze się rozwija.

Mleko terapeutyczne

Kamil Homa

Urszula

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Ruszamy z Funduszem im. Christophera Sakali. Będziemy wspierali chore dzieci na odziale onkologicznym szpitala w Lusace, a w Kasisi stworzymy Centrum Talentów dając naszym podopiecznym przestrzeń do rozwoju i pielęgnowania swoich zainteresowań.