Uczniowie

Susan 8 l

17
Urodziny: 01.01.2016
W Kasisi od: 13.06.2018

Susan i jej siostra Blessing przybyły do Kasisi w czerwcu 2018 roku. Ich matka porzuciła je u ciotki, znikając bez śladu. Jednak, mimo tego traumatycznego początku, Susan wyrasta na niesamowicie silną dziewczynkę. Jej serce jest pełne dobroci. W szkole Susan radzi sobie wspaniale. Ma bardzo duży zapał do nauki. Nawet jej nieśmiałość, choć czasem może być przeszkodą, jest raczej cechą, która dodaje jej uroku i sprawia, że jest jeszcze bardziej ujmująca w oczach innych.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Susan to prawdziwy urok w maleńkim ciele. Jej niedawna "przemiana" po wypadnięciu mlecznych jedynek dodaje jej jeszcze więcej wdzięku. Zasługuje na wszystko, co najlepsze i wspaniale radzi sobie w pierwszej klasie. Jej nieśmiałość nie jest przeszkodą, ale raczej cechą, którą ujmuje wszystkich dookoła.
KWIECIEŃ 2022
Susan chodzi do zerówki w szkole w Kasisi. Dobrze się uczy. Jest miłośniczką kotów. Zawsze obok niej można spotkać malutkiego, puchatego kiciusia.
CZERWIEC 2021
Chodzi do domowego przedszkola. Jest bardzo radosna i troszkę bardziej nieśmiała niż jej siostra Blessing. Susan to mały pieszczoch:)
GRUDZIEŃ 2019
Bardzo urosła, jest radosna i otwarta, każdy ją lubi.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Mikołaj

DANUTA M

Zbigniew

Zbigniew

Renata

Karolina

ZOSIA I MARYSIA

Magdalena

Ana

Julia

Magda i Tadeusz

Marta Mida

Anna Żelazna

Kinga Stasiak

Iwona

Kasia i Artur

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 218 zł
potrzebujemy:
10 000 zł