Uczniowie

Thomas 13 l

14
Urodziny: 20.01.2011
W Kasisi od: 30.01.2011

Thomas i Jane, dwójka dzieci osieroconych przez matkę, znalazła schronienie w sercu Kasisi. Ich ojciec, choć pełen miłości, musiał stawić czoła trudnej rzeczywistości – nie był w stanie samodzielnie zapewnić im opieki i wsparcia. Początkowo ich życie było naznaczone chorobami i niedostatkami, lecz dzięki troskliwej opiece odbudowali swoją siłę i odporność. Aktualnie wrócili do kochającego ojca, wszyscy mają szansę na lepszą przyszłość. Mężczyzna, mimo trudności, nigdy nie stracił zainteresowania swoimi pociechami, a teraz, kiedy jego zdrowie pozwala na więcej, może w pełni poświęcić im swój czas i uwagę. Thomas i Jane, wspierani przez projekt „Adoptuj z sercem”, mają pewność, że nie są sami – otoczeni są opieką, która pomaga im przetrwać trudne chwile i rozwijać się w miłości i bezpieczeństwie.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

KWIECIEŃ 2024
Razem z siostrą bliźniaczką, Jane, zamieszkał z kochającym tatą. Mężczyzna nigdy nie przestał interesować się swoimi dziećmi. Teraz, gdy stan jego zdrowia nieco się poprawił, może się nimi zająć. Thomas i Jane cały czas otrzymują wsparcie z projektu "Adoptuj z sercem".
LIPIEC 2023
Wchodzi w bunt nastolatka. Ma swoje zagrania, jak to młody chłopak. Widać, że dorasta i nie zawsze radzi sobie z emocjami. 
MAJ 2022
9 maja to pierwszy dzień drugiego trymestru w szkole w Zambii. Thomas właśnie nam zdradził, że nawet cieszy się, że wraca do szkoły. Chodzi do czwartej klasy i podobnie jak jego siostra bliźniaczka Jane, lubi uczyć się języka angielskiego.    
MAJ 2021
Był razem z siostrą u taty na bożonarodzeniowych wakacjach. Chętnie tam pojechał, ale szybko chciał wracać do Kasisi. Chodzi do trzeciej klasy. Jest wesołym dzieckiem.
MAJ 2019
Chodzi do pierwszej klasy. Jest bardzo aktywny i przyjacielski. Nie ma problemów z kolegami. Jest niezwykle kreatywny, zawsze znajduje sobie zajęcie. Lubi grać w piłkę.
LIPIEC 2018
Chłopca trudno zatrzymać, jest bardzo aktywny. Chodzi do pierwszej klasy. Mieszka Martin's House. Bardzo dba o swoją siostrę Jane. Dostał na urodziny samochód i zdaje się, że tak zaczęło się jego nowe hobby- motoryzacja:)
CZERWIEC 2017
U Thomasa wszystko w jak najlepszym porządku. Jest zdrowy, rozwija się prawidłowo.
CZERWIEC 2016
Thomasa i jego siostrę bliźniaczkę Jane odwiedza ojciec. Przywozi słodycze dla całej grupy z Edmund’s House. Thomas jest bardzo dojrzały. Kocha ojca, ale czuje, że Kasisi to jego dom.
CZERWIEC 2015
Thomas wraz ze swoją siostrą bliźniaczką Jane, tworzą zgrany duet. To "aparaty" nie z tej ziemi:) Obydwoje są zdrowi. Odwiedza ich ojciec.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Tymek

Maciej

Joanna

Mariola Piasna

Bożena Poppe

Rodzina

Goska

Hanna i Ryszard

Smolczyk

jp

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 426 zł
potrzebujemy:
10 000 zł