moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Thomas 10 l

17
24
Urodziny: 20.01.2011
W Kasisi od: 30.01.2011

Thomas jest w Kasisi ze swoją siostrą bliźniaczką – Jane. Dzieci zostały osierocone przez matkę. Ojciec bardzo je kocha, ale nie jest w stanie ich utrzymać i wychować. Początkowo często chorowały, dzięki troskliwej opiece odbudowały już formę i odporność. Chłopiec jest bardzo radosny i pomysłowy, bardzo lubi bawić się z Jane.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MAJ 2021
Był razem z siostrą u taty na bożonarodzeniowych wakacjach. Chętnie tam pojechał, ale szybko chciał wracać do Kasisi. Chodzi do trzeciej klasy. Jest wesołym dzieckiem.
MAJ 2019
Chodzi do pierwszej klasy. Jest bardzo aktywny i przyjacielski. Nie ma problemów z kolegami. Jest niezwykle kreatywny, zawsze znajduje sobie zajęcie. Lubi grać w piłkę.
LIPIEC 2018
Chłopca trudno zatrzymać, jest bardzo aktywny. Chodzi do pierwszej klasy. Mieszka Martin's House. Bardzo dba o swoją siostrę Jane. Dostał na urodziny samochód i zdaje się, że tak zaczęło się jego nowe hobby- motoryzacja:)
CZERWIEC 2017
U Thomasa wszystko w jak najlepszym porządku. Jest zdrowy, rozwija się prawidłowo.
CZERWIEC 2016
Thomasa i jego siostrę bliźniaczkę Jane odwiedza ojciec. Przywozi słodycze dla całej grupy z Edmund’s House. Thomas jest bardzo dojrzały. Kocha ojca, ale czuje, że Kasisi to jego dom.
CZERWIEC 2015
Thomas wraz ze swoją siostrą bliźniaczką Jane, tworzą zgrany duet. To "aparaty" nie z tej ziemi:) Obydwoje są zdrowi. Odwiedza ich ojciec.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Piłka nożna
+45 serc

Piłka nożna

45,00 zł
Sok
+4 serc

Sok

4,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Fasola
+4 serc

Fasola

4,00 zł
Płyty z muzyką
+30 serc

Płyty z muzyką

30,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Bożena i Roger

Mariola Piasna

Tymek

Jarosław Rennwanz

Ola

Arletta Oleksik

Anonimowy Darczyńca

Kamila Kępa

Anonimowy Darczyńca

Rodzina

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

JOANNA WOJNIAK

Anonimowy Darczyńca

Łukasz Kubasik

Goska

Joanna Chmielewska-Ucinska

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

anna.magalska1

Anonimowy Darczyńca

Monika

Anonimowy Darczyńca

Emi

Hanna i Ryszard

jp

Ania Ostra

Szczepan

Smolczyk

Anonimowy Darczyńca

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!

uzbieranych:
5 202 zł
potrzebujemy:
10 500 zł