Bejbiki

Thomas 1 l

Urodziny: 03.07.2023
W Kasisi od: 09.10.2023

Thomas przebywał razem ze swoją młodą mamą w ośrodku Matki Teresy, przeznaczonym dla samotnych matek. Był to dla niego czas pełen niepewności i zmian, ale również z momentami ciepła i troski, jakie dawała mu jego matka. Jednak los nie był łaskawy – kobieta nagle zniknęła z ośrodka, pozostawiając Thomasa samego. Chłopiec nie mógł już dłużej pozostać w tym miejscu, które było przeznaczone wyłącznie dla dzieci w towarzystwie swoich matek. Tak trafił w ręce naszych sióstr w Kasisi, które od razu dały mu mnóstwo miłości i opieki. Tu, dzięki Wam, każdego dnia dbamy o jego rozwój.

CZERWIEC 2024
To jeden z tych, którzy są cały czas poważni - jedyny uśmiech na jego buzi można zauważyć podczas odpoczynku w altance, kiedy opiekujące się bejbikami Mamies zaczynają śpiewać :) Należy do spokojnych dzieci. Nie ma problemów zdrowotnych. Niestety nikt z rodziny się nie odezwał w sprawie chłopca.

Mleko

Mleko