Bejbiki

Valentine Kai 2 l

28
Urodziny: 20.10.2021
W Kasisi od: 25.08.2023

Matka Valentine’a żyje na ulicy. Jego ciotka początkowo zajmowała się nim, zapewniając mu opiekę i wsparcie. Jednak życie nie zawsze układa się po naszej myśli, a ciotka musiała wyjechać do pracy, pozostawiając chłopca bez odpowiedniej opieki. W takiej trudnej sytuacji podjęła decyzję, która była dla niej zapewne bardzo bolesna, ale jednocześnie najlepsza dla dobra chłopca. Postanowiła przekazać go do Kasisi. Wiedziała, że to właśnie tu będzie mógł otrzymać wszystko, czego potrzebuje do wszechstronnego rozwoju, w tym miłość, opiekę, edukację i bezpieczeństwo.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

CZERWIEC 2024
Kiedy trafił do Kasisi, przez dłuższy czas nie chciał jeść. Na szczęście ten etap minął i kiedy chłopiec zaaklimatyzował się w nowym Domu, apetyt znacząco się poprawił. Jest bardzo samodzielny. Przeszedł już do starszej grupy bejbików.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Kaszka
+8 serc

Kaszka

8,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Magdalena

Anna Paradowska

Marlena Gankowska

Aleksandra Matyszkiewicz

Joanna

Aneta Trzop

Ewelina i Marcel

Katarzyna

Agnieszka

Patrycja

Kasia

Julia

Michalina

Paulina

Kasia

Karolina

Dominika

Ania

Ada

Marcin

Mateusz

Patrycja

Natalia D.

Kasia

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 816 zł
potrzebujemy:
10 000 zł