moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Pilna adopcja
Bejbiki

Valentine Kai 2 l

20
Urodziny: 20.10.2021
W Kasisi od: 25.08.2023

Chłopiec ma mamę. Kobieta żyje na ulicy. Jej siostra przez jakiś czas zajmowała się siostrzeńcem. Musiała jednak wyjechać do pracy i postanowiła przynieść dziecko do Kasisi. Wiedziała, że tu  Valentine będzie dobrze zaopiekowany i bezpieczny.

Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Kaszka
+8 serc

Kaszka

8,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Agnieszka

Patrycja

Patrycja

Kasia

Julia

Michalina

Paulina

Kasia

Kinga Kuraś

Karolina

Dominika

Ania

Ada

Marcin

Natalia

Mateusz

Patrycja

Natalia D.

Kasia

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 451 zł
potrzebujemy:
5 000 zł