Bejbiki

Valentine Kai 2 l

Urodziny: 20.10.2021
W Kasisi od: 25.08.2023

Matka Valentine’a żyje na ulicy. Jego ciotka początkowo zajmowała się nim, zapewniając mu opiekę i wsparcie. Jednak życie nie zawsze układa się po naszej myśli, a ciotka musiała wyjechać do pracy, pozostawiając chłopca bez odpowiedniej opieki. W takiej trudnej sytuacji podjęła decyzję, która była dla niej zapewne bardzo bolesna, ale jednocześnie najlepsza dla dobra chłopca. Postanowiła przekazać go do Kasisi. Wiedziała, że to właśnie tu będzie mógł otrzymać wszystko, czego potrzebuje do wszechstronnego rozwoju, w tym miłość, opiekę, edukację i bezpieczeństwo.

CZERWIEC 2024
Kiedy trafił do Kasisi, przez dłuższy czas nie chciał jeść. Na szczęście ten etap minął i kiedy chłopiec zaaklimatyzował się w nowym Domu, apetyt znacząco się poprawił. Jest bardzo samodzielny. Przeszedł już do starszej grupy bejbików.

Mleko

Mleko