moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Vincent 14 l

6
Urodziny: 01.05.2009
W Kasisi od: 27.01.2010

Vincent do Kasisi trafił jako niemowlę, po tym jak zmarła jego matka. Jest bardzo chorowity, ma anemię, potrzebuje ciągłej opieki medycznej. Jest cichym, ale pogodnym dzieckiem. Ma pogodne i dobre spojrzenie. To fan łakoci – najbardziej lubi cukierki . Sam jest równie słodki.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Vincent ceni sobie spokój i unika konfliktów. Jego nieśmiałość może być trudna do przełamania. Wynika to z problemów ze zdrowiem, które mogą wpływać na jego samopoczucie. 
CZERWIEC 2022
Vincent to poważny mężczyzna. Chodzi do szóstej klasy. Jego ulubionym przedmiotem w szkole jest język angielski. W wolnym czasie najbardziej lubi grać w piłkę nożną. Przyjaźni się z Mosesem.
MAJ 2021
Bardzo zamknięty w sobie, nieśmiały i małomówny. Ma trudności w szkole. Choruje przewlekle, jest cały czas na leczeniu. Chodzi do piątej klasy.
MAJ 2019
Jest w trzeciej klasie, czuje się dobrze. Potrzebuje dużo uwagi, jest grzeczny, uwielbia piłkę.
LIPIEC 2018
Vincent czasami ma nawroty choroby. Bardzo ładnie tańczy. Nie przepada za szkołą, woli spędzać czas z kolegami. Jest prawdziwym domatorem.
STYCZEŃ 2018
Vincent chodzi do drugiej klasy. Znaleźliśmy jego rodzinę w sąsiedniej wiosce. Odwiedzili go raz. Są bardzo biedni.
CZERWIEC 2015
Chodzi do pierwszej klasy. Jego stan zdrowia znacznie się poprawił. W ostatnim czasie w ogóle nie choruje. Zrobił się bardzo aktywny. Lubi chodzić do szkoły. Mieszka w Martin House.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Klimus Natalia

Małgosia

raft

Marta

Marta

Kasia Nitek

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 630 zł
potrzebujemy:
10 000 zł