Violet 7 l

Urodziny: 01.01.2015
W Kasisi od: 27.06.2018

Dziewczynka jest w Kasisi z rodzeństwem- Ettah, Kennedy. Dzieci są ze sobą bardzo zżyte. Ich mama ciężko choruje. Mała Violet niestety choruje. Cały czas czuwa przy niej opiekuńcza starsza siostra Ettah. Choć widać, że dzieci bardzo dobrze się u nas czują i z każdym dniem są mniej nieśmiałe, wszystko tu dla nich jest nowe i bardzo potrzebują opieki.

CZERWIEC 2021
Chodzi do szkoły poza Kasisi. Uwielbia czekoladę. Ma bardzo dobry apetyt.
MAJ 2019
Chodzi do domowego przedszkola. Jest bardzo rezolutna. Lubi oglądać bajki i robić fryzury koleżankom.

Kurczak

JOANNA Kryszajtys

DomiNika

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!