Przedszkolaki

Violet 6 l

Urodziny: 01.01.2015
W Kasisi od: 27.06.2018

Dziewczynka jest w Kasisi z rodzeństwem- Ettah, Kennedy. Dzieci są ze sobą bardzo zżyte. Ich mama ciężko choruje. Mała Violet niestety choruje. Cały czas czuwa przy niej opiekuńcza starsza siostra Ettah. Choć widać, że dzieci bardzo dobrze się u nas czują i z każdym dniem są mniej nieśmiałe, wszystko tu dla nich jest nowe i bardzo potrzebują opieki.

CZERWIEC 2021
Chodzi do szkoły poza Kasisi. Uwielbia czekoladę. Ma bardzo dobry apetyt.
MAJ 2019
Chodzi do domowego przedszkola. Jest bardzo rezolutna. Lubi oglądać bajki i robić fryzury koleżankom.

Kurczak

JOANNA Kryszajtys

DomiNika

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!