Przedszkolaki

Violet 6 l

Urodziny: 24.12.2015
W Kasisi od: 27.06.2018

Dziewczynka jest w Kasisi z rodzeństwem- Ettah, Kennedy. Dzieci są ze sobą bardzo zżyte. Ich mama ciężko choruje. Mała Violet niestety choruje. Cały czas czuwa przy niej opiekuńcza starsza siostra Ettah. Choć widać, że dzieci bardzo dobrze się u nas czują i z każdym dniem są mniej nieśmiałe, wszystko tu dla nich jest nowe i bardzo potrzebują opieki.

SIERPIEŃ 2022
Chodzi do pierwszej klasy. Bardzo lubi szkołę. Zawsze pierwsza zgłasza się do pomocy. Jest towarzyska. Ma dużo przyjaciół w Kasisi. To z nimi uwielbia układać klocki Lego. Kiedy obserwuje się jej zabawę, widać jak bardzo jest kreatywna.
CZERWIEC 2021
Chodzi do szkoły poza Kasisi. Uwielbia czekoladę. Ma bardzo dobry apetyt.
MAJ 2019
Chodzi do domowego przedszkola. Jest bardzo rezolutna. Lubi oglądać bajki i robić fryzury koleżankom.

Kurczak

Agnieszka Kuprowska

VIOLET

Lidia Zięba

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.