Violet 7 l

Urodziny: 01.01.2015
W Kasisi od: 27.06.2018

Dziewczynka jest w Kasisi z rodzeństwem- Ettah, Kennedy. Dzieci są ze sobą bardzo zżyte. Ich mama ciężko choruje. Mała Violet niestety choruje. Cały czas czuwa przy niej opiekuńcza starsza siostra Ettah. Choć widać, że dzieci bardzo dobrze się u nas czują i z każdym dniem są mniej nieśmiałe, wszystko tu dla nich jest nowe i bardzo potrzebują opieki.

CZERWIEC 2021
Chodzi do szkoły poza Kasisi. Uwielbia czekoladę. Ma bardzo dobry apetyt.
MAJ 2019
Chodzi do domowego przedszkola. Jest bardzo rezolutna. Lubi oglądać bajki i robić fryzury koleżankom.

Kurczak

JOANNA Kryszajtys

DomiNika

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!