Uczniowie

Violet 8 l

19
Urodziny: 24.12.2015
W Kasisi od: 27.06.2018

Dziewczynka jest w Kasisi z rodzeństwem – Ettah i Kennedym. Ich matka, która boryka się z poważną chorobą, znajduje się w trudnej sytuacji, co sprawiło, że musiała podjąć ciężką decyzję o oddaniu dzieci. Choroba niestety nie omija również Violet, która wymaga stałej opieki. Ettah, pełna troski poświęca całą uwagę swojej młodszej siostrze, nie ustępując ani na chwilę. Mimo że dzieci w naturalny sposób dostosowują się do nowego otoczenia i stopniowo przezwyciężają swoją nieśmiałość, ich codzienność jest wciąż pełna nowych doświadczeń i wyzwań. Dlatego tak ważne jest, aby nadal otaczać je opieką i wsparciem, zapewniając im bezpieczny i kochający Dom.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Violet to prawdziwe "dziecko szczęścia". Jej uśmiech to coś, co ciężko przeoczyć, a jej pozytywna energia sprawia, że wszędzie czuje się dobrze. Jest niezwykle mądra i uwielbia chodzić do szkoły. Co więcej, ma możliwość jeżdżenia na wakacje do domu, co sprawia jej radość i dodaje poczucia stabilności. 
SIERPIEŃ 2022
Chodzi do pierwszej klasy. Bardzo lubi szkołę. Zawsze pierwsza zgłasza się do pomocy. Jest towarzyska. Ma dużo przyjaciół w Kasisi. To z nimi uwielbia układać klocki Lego. Kiedy obserwuje się jej zabawę, widać jak bardzo jest kreatywna.
CZERWIEC 2021
Chodzi do szkoły poza Kasisi. Uwielbia czekoladę. Ma bardzo dobry apetyt.
MAJ 2019
Chodzi do domowego przedszkola. Jest bardzo rezolutna. Lubi oglądać bajki i robić fryzury koleżankom.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Joanna

Piotrek

Elwira

AgA

anna

Magda D.

Ola

Kasia

Magda T

Bartlomiej Pietowski

Bozena K

Ewa B

Anna

Kaja Depta-Kleśta

VIOLET

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 389 zł
potrzebujemy:
10 000 zł