Yvonne 15 l

Urodziny: 18.09.2005
W Kasisi od: 24.10.2006

Dziewczynkę do Kasisi przywiozła organizacja zajmująca się prostytutkami, miała wtedy rok. Jej mama nie żyje. Yvonne jest bardzo aktywna, dobrze czuje się w grupie.

CZERWIEC 2021
Jest w dziewiątej klasie. Uczy się w szkole z internatem na północy Zambii. Bardzo wydoroślała, stała się odpowiedzialna. Odezwała się jej rodzina, chcieli ją zabrać, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.
WRZESIEŃ 2020
Yvonne ostatnio zachorowała na grypę. Chce wyzdrowieć jak najszybciej, bo jeszcze w tym miesiącu wraca do szkoły. W Kasisi to radość nie do opisania. Dziewczynka uczy się pilnie. Chodzi do ósmej klasy.
CZERWIEC 2016
Jest w piątej klasie. Dobrze się uczy. Jej wielką pasją i miłością jest taniec.
CZERWIEC 2015
Dziewczynka należy do tańczącej scholi. Bardzo lubi pomagać siostrze Marioli w pralni.
pokaż starsze

Płyty z muzyką

Płyty z muzyką

Kolorowa szafa nastolatka

Kolorowa szafa nastolatka

Sok

Sok

Ser

Ser

Kurczak

Kurczak

Iwona

Monika

Bogdan Waluś

Sylwia Zagajewska-Kajuth

Joanna Zimny

Iwonka

Katarzyna Browarek

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!