moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Yvonne 17 l

12
18
Urodziny: 18.09.2005
W Kasisi od: 24.10.2006

Dziewczynkę do Kasisi przywiozła organizacja zajmująca się prostytutkami, miała wtedy rok. Jej mama nie żyje. Yvonne jest bardzo aktywna, dobrze czuje się w grupie.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2022
Chodzi do dziesiątej klasy w szkole z internatem. Gdy przyjeżdża do Kasisi, zawsze bierze udział w warsztatach plastycznych. Chętnie pomaga też w kuchni.
CZERWIEC 2021
Jest w dziewiątej klasie. Uczy się w szkole z internatem na północy Zambii. Bardzo wydoroślała, stała się odpowiedzialna. Odezwała się jej rodzina, chcieli ją zabrać, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.
WRZESIEŃ 2020
Yvonne ostatnio zachorowała na grypę. Chce wyzdrowieć jak najszybciej, bo jeszcze w tym miesiącu wraca do szkoły. W Kasisi to radość nie do opisania. Dziewczynka uczy się pilnie. Chodzi do ósmej klasy.
CZERWIEC 2016
Jest w piątej klasie. Dobrze się uczy. Jej wielką pasją i miłością jest taniec.
CZERWIEC 2015
Dziewczynka należy do tańczącej scholi. Bardzo lubi pomagać siostrze Marioli w pralni.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Dzień pobytu w szpitalu
+120 serc

Dzień pobytu w szpitalu

120,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Cyryl Jan Łukasiak

Iwona

Monika

Bogdan Waluś

Joanna Zimny

Iwonka

Katarzyna Browarek

Sylwia Zagajewska-Kajuth

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
465 zł
potrzebujemy:
11 000 zł