moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Yvonne 18 l

9
Urodziny: 18.09.2005
W Kasisi od: 24.10.2006

Dziewczynkę do Kasisi przywiozła organizacja zajmująca się prostytutkami, miała wtedy rok. Jej mama nie żyje. Yvonne jest bardzo aktywna, dobrze czuje się w grupie.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Yvonne jest w jedenastej klasie. W szkole osiąga znakomite wyniki, co świadczy o jej zaangażowaniu i inteligencji. Chętnie wraca do Kasisi na wakacje. Podczas tych wizyt, z niezwykłą ochotą angażuje się w pomoc przy najmłodszych oraz w kuchni, co pokazuje jej troskliwość i umiejętność dzielenia się swoim czasem z innymi. 
LIPIEC 2022
Chodzi do dziesiątej klasy w szkole z internatem. Gdy przyjeżdża do Kasisi, zawsze bierze udział w warsztatach plastycznych. Chętnie pomaga też w kuchni.
CZERWIEC 2021
Jest w dziewiątej klasie. Uczy się w szkole z internatem na północy Zambii. Bardzo wydoroślała, stała się odpowiedzialna. Odezwała się jej rodzina, chcieli ją zabrać, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.
WRZESIEŃ 2020
Yvonne ostatnio zachorowała na grypę. Chce wyzdrowieć jak najszybciej, bo jeszcze w tym miesiącu wraca do szkoły. W Kasisi to radość nie do opisania. Dziewczynka uczy się pilnie. Chodzi do ósmej klasy.
CZERWIEC 2016
Jest w piątej klasie. Dobrze się uczy. Jej wielką pasją i miłością jest taniec.
CZERWIEC 2015
Dziewczynka należy do tańczącej scholi. Bardzo lubi pomagać siostrze Marioli w pralni.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Dzień pobytu w szpitalu
+120 serc

Dzień pobytu w szpitalu

120,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Iwona

Iwonka

Sylwia Zagajewska-Kajuth

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł