Rozpoczęliśmy DNI OTWARTE w Kasisi!
    Ostatnio do Kasisi trafiła czwórka nowych dzieci – poznajcie ich historie!
    Kasiska rodzina przywitała dwóch nowych członków. Są nimi Moses i Bornface.
    Zapraszamy Was do świętowania Dnia Dziecka razem z podopiecznymi Fundacji Kasisi!
    W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
    W naszym programie lojalnościowym "Dla każdego coś dobrego" pojawiły się nowe produkty!  Już dziś możesz wymienić swoje punkty na oryginalne przedmioty, które przywieźliśmy prosto z Afryki.
    "Zakochani w Kasisi" to nasz projekt dla zakochanych.  Świętujcie z nami swój ślub i pomóżcie dzieciakom z Domu Dziecka w Kasisi.
    5 urodziny Fundacji Kasisi
    11 kwietnia 2018 minęło 5 lat od założenia przez Szymona Hołownię Fundacji Kasisi. Z tej okazji zapraszamy Was do świętowania wraz z nami tej rocznicy w sposób szczególny.
    Rozpoczynamy Dni otwarte! Przez dwa dni 9-10.12 będziemy Was na bieżąco informować co słychać u mieszkańców Kasisi.