moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Bardzo liczymy na Wasze wsparcie!

Data dodania: 09.05.2023
Chcielibyśmy Wam napisać, że w Kasisi wszystko super, że dzieciaki zdrowe i uśmiechnięte. Jednak dziś popłynęły nam łzy…
Gdy nasze myśli i modlitwy wciąż krążą wokół szpitalnego łóżeczka Andrew, niespodziewanie przyszła wiadomość od siostry Marioli: „Malutką Christabel czeka ciężka chemioterapia”.
Dziewczynka trafiła do nas w styczniu jako kilkudniowe dziecko, po tym jak porzuciła ją matka. Tak naprawdę to tak jakby urodziła się w DOMU. Wydawało nam się, że po tym czego doświadczyła w pierwszych chwilach swojego życia, już wszystko zacznie się układać. Trafiła w końcu do kipiącego miłością domu, gdzie każdy witał ją z gotowym do pokochania sercem.
Pierwsze podstawowe badania medyczne Christabel przeszła wzorowo. Jednak z czasem siostra Mariola zauważyła u Christable znamię. Gdy plamka zaczęła niemal z dnia na dzień rosnąć, od razu rozpoczęliśmy pogłębioną diagnostykę. Wkrotce przyszedł wynik: chłoniak.
Lekarze błyskawicznie ruszyli z leczeniem. Nasze maleństwo otrzymało już pierwszą dawkę chemii. Kolejna w czwartek. W sumie będzie ich sześć. Póki co wyniki są złe.
Dziś bardzo Was potrzebujemy byście razem z nami stanęli przy łóżeczku Christabel i otoczyli nasze maleństwo modlitwami, dobrymi myślami, ale też i wsparciem finansowym. Bez niego ciężko nam będzie sfinansować leczenie, które w Zambii jest bardzo drogie.
Wiemy, że z Wami to jest możliwe. Dlatego ocieramy łzy i razem z Siostrą Mariolą ruszamy do działań na pełnych obrotach. Chłoniaka można wyleczyć!!! Bardzo liczymy na Wasze wsparcie!
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Biblioteka Marzeń Kasisi

Na początek chcemy kupić 1000 książek, które zapełnią nie tylko wirtualne, ale przede wszystkim bardzo prawdziwe regały w Kasisi. Średni koszt książki w Zambii to 19 zł.

Każdy z Was, kto wesprze naszych moli książkowych i postawi swoją książkę na półce w nowej bibliotece, może napisać dedykację dla dzieciaków. My ją przeniesiemy ją na zakładki do książek, które będą służyły dzieciakom przez wiele lat.

uzbieranych:
2 447 zł
potrzebujemy:
19 000 zł